Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bundan sonra gülüşün emanet seni seven kalplere

seko84

Yeni Üye
Konular
30
Reaksiyonlar
0
[FONT=arial]Bugün bir cenazeye gittim. Bu senin cenazen olmamalıydı... Sulu gözün tekiydim zaten, çok ağladım bu gidişine didem... Senin ne kadar iyi, tatlı, neşeli olduğunu nasıl anlatsam ki...[/FONT]

[FONT=arial]Hissediyorsundur... Umarım. Çok isterdim sana son bir kez sarılmayı, en azından veda edebilmeyi... İnan hiç aklıma gelmezdi, sen o kadar güçlü duruyordun ki... Gidişin çok ani oldu...[/FONT]

[FONT=arial]Arkanda bir sürü sevenini bırakıp gittin... Ama olsun kızamayız ki sana... En önemlisi Dokunduğun hayatları güzelleştirmeyi başardın ve hayatınla sağladığın umutta yaşayacaksın. Aslında ölüm bizim sandığımız kadar kötü bir şey değil. Belki de sen orada burada ki hayatından daha mutlu olacaksın... Uyanmanı nasıl istedik, nasıl özledik seni bir bilsen... Ne kadar çok sevenin var. didem sen ne yüce bir insansın, ne kadar değerlisin bizim için.[/FONT]

[FONT=arial]Sen yaşam mücadelesi verirken, melekler senin yanına geldi. Ve sana Allah'ın seni ne kadar çok sevdiğini, sana vermek için ne güzel nimetler hazırladığını müjdelediler. Sen de çok mutlu oldun, bir an önce dünyadan ayrılmayı ve Allah'ına kavuşmayı istedin...[/FONT]

[FONT=arial]Yani ölüm iyi insanlar için korkulacak bir şey değil. Biz seni bir süreliğine göremeyeceğimiz için üzüldük sadece... Bir gün biz de senin yanına geleceğiz... O resimlerine bakarken ağlamamak imkansız didem... O kadar genç, küçüksün ki...[/FONT]

[FONT=arial]Daha yaşaman gereken bir sürü şey vardı hayatta... Biz aslında büyüdük diye havalara giriyoruz, ama aslında hâlâ annemizin minicik bebeğiyiz. Ve Allah en çok o anneciğin , babacığın ve seni tüm sevenlerine sabır versin... Allah onlara yardım etsin... Onlar çok gururlular bence, senin gibi güzel, iyi bir kızları var.[/FONT]
[FONT=arial]Senin sonsuzluğa gittiğin gün gülümseyerek izlemişsindir bizi... Sen zaten melektin bizim gözümüz de, şimdi tam anlamıyla melek oldun, yüzünde tatlı bir tebessümle, uçup gittin cennete...[/FONT]

[FONT=arial]Hayat ne garip değil mi. Bazılarına gülerken bazılarına ne kadar da acımasız. O kadar acımasız ki hem de. En sevdiğini, en olmadık zamanda, en beklemediğin anda elinden alıyor. Bir gün önce gördüğün insanı ertesi gün göremiyorsun mesela; konuştuğun, dokunduğun, sesini duyduğun, sarıldığın, öptüğün insanı bir daha asla göremeyecek olmak ne kadar korkunç. Sonu yok bunun uçsuz bucaksız bir şey. Ve çok ani. Çok acımasız. Çok zamansız...[/FONT]
[FONT=arial]Evet hayatın acımasız gerçeği bu olmalı.
nur içinde yat melegım[/FONT]

:([SIZE=4]Başınız sağ olsun kardeş ; Allah rahmet eylesin.. Allah başka acı yaşatmasın.. Ölüm Allahın emri yapacak bişiy yok yani..[/SIZE]

Üst Alt