Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Burs bulamazsam başarım bir işime yaramayacak

daynur

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Ben, yürüme aksalığı olan bir lise son öğrencisiyim.Kendi alanımda oldukça başarılıyım ama burs bulamazsam bu başarım bana gelecek kazandırmayacak . Ailemle birlikte kktc"de yaşıyorum ama Tc vatandaşıyim bu yüzden iki ülkedende yardım alamıyorum ve ailemin bana ünıversite okutacak maddi durumu yok. Üniversiteyi türkiyede okumak istiyorum öneri ve desteklerinizi bekliyorum . İletisim icin : Facebook aynur dırağan, msn aynr_love_@hotmail.com Nor : Beni hayata bağlayan ve engelimin verdigi acılari unutturan tek sey okumak lutfen bunu elimden almayın

Eğer başarılıysan resmi kurumlara başvuruda bulun bence duyarsız kalmazlar ki böyle bir durumda duyarsız kalmamaları lazım ...:(
inşallah bulursun ve ilerde istediğin yere gelirsin allah yardımcın olsun ..

en basit örnek tbmm başbakanlık en net sonuş alabileceğin merci bance . merak etme geri çevirmezler bu konuda özellikle keşke herkez senin gb okuma vede başarılı olma düşüncesinde olsa internette başbakalığın resmi sitesine gir olmadı sayın cumhur başkanı bile artık özel tweet, fec. vs kullanıyor bir şekilde sen yazlı ulaşman yeter kanısındayım.

şimdiden allah ayrdımcın olsun .

Saolun. Ve ogrenci okutmak isteyen kisiler olursada yonlendirin lutfen

Saolun. Ve ogrenci okutmak isteyen kisiler olursada yonlendirin lutfen

saglık bakanlıgı Tel :+90 (312) 585 1000
ANKARAYI ara istersen yardımı dokunur anlatdurumunu istersen okumak isteyen kardeşimize muhakkak yardım ederler sanırım hemde senin gibi özel durumu olan birine

Üst Alt