Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Burun ameliyatı için Ankara'da önereceğiniz hastane var mı?

HALISGUNAYDIN

Yeni Üye
Konular
15
Reaksiyonlar
0
Merhaba,

uyku apnesi nedeni ile cbap cihazı kullanıyorum.daha doğrusu yeni başladım ve alışmaya çalışıyorum...burundan takılan cihazı kullanıyorum ancak burnum çoğu zaman tıkalı oluyor. burnumda kemik var ayrıca alerji de var...ameliyat olmayı düşünüyorum.bunun için önereceğiniz hastane var mı? teşekkürler

Kent Kbb

İyi diye duydum gitmedim muayene olmadım...

Devlet hastanesi olsun derseniz eğer,

Sincan Devlet Hastanesinde Ali Ölmez veya Türkan Karaman iyi K.B.B doktorlardır...

HALISGUNAYDIN ameliyat olmayı düşünüyorum demişsiniz ama bu düşünmekle olmuyor. Obezite ve Hiper tansiyon hastasısınız sanırım. Bu hastalıklar varken Devlet Hastaneleri ameliyat yapmıyor bilginiz olsun.

gönülyarası ve muratoto bilgiler için teşekkür ederim.öncelikle obezite ve hipertansiyon hastasıyım doğru...ama bu hastalıklardan dolayı ameliyat yapmadıklarını bilmiyordum.önce bunu araştıracağım,bu bilgi faydalı oldu.teşekkürler

HALISGUNAYDIN Devlet hastaneleri ameliyat etmiyor ama illa olacağım derseniz Özel hastaneler hemen yapmak istiyorlar.

önerileriniz için teşekkürler bu doktorlar ile görüşeceğim.en azından muayene olacağım.size bilgi dönüşü yaparım.

muratoto

merhaba sizinde söylediğiniz gibi fazla kilo ve hipertansiyon bu tür ameliyatlarda sıkıntıymış...risklerini de anlattılar açıkçası gözüm korktu bu yüzden özel e sormadım bile,şu anda bir diyet programındayım 145 den 135 e düştüm devlet hastanesinde doktor en başta şu kilolardan kurtul gerekirse sonra özele git dediği için biraz daha bekleyip sonra yaptıracağım.gelişmelerden bilgi veririm.sorduğun için teşekkürler.

Üst Alt