Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Burunda nefes almayı zorlaştıran et ve kemik ameliyatı için önerileriniz?

Passionate

Üye
Konular
29
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar,

otuzlu yaşlarda erkek bir yakınım burun tıkanıklıgı, nefes alamama şikayeti ile ameliyat olmak istiyor ve bu konuda uzman olan bir hekim aramakta.
İzmir'de başta Dokuz Eylül olmak üzere bildiginiz saglık kurum ve kuruluşlarında önerebileceginiz KBB mütehassısı, cerrah varsa bildirirseniz sevinecegiz.

Şimdiden teşekkürlerimizle...

Hem kemik hemde burun etini aldırdım..İstanbul Çapa Tıp Fakültesinde ne yazık hala aynı şikayetlerden mudaribim.. özel hastane doktoruna gittiğimde geniz yollarında neşter değmesi sonucu yarık olduğunuda öğrenmiş oldum..ne yazık ben hiç bir tedaviden memnun kalmadım..bir kaç doktorun fikrini alıpta ameliyata karar vermenizi tavsiye ederim..

Ciddi bir konuyu açıklamışsınız. İlginize teşekkür ederim. Saglıcakla kalınız...

bende iki kere oldum yine aynı şikayetler var daha olmayıda düşünmüyorum ilkini vakıf gurebada oldum asistan girmiş ameliyata hiç almamış özele gittim öyle dedi sonra özelde oldum bir yıl kadar falan iyiydi şimdi yine aynı

Üst Alt