Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bütünleme sınavını yapmayan hocayı nereye şikayet edebilirim?

Konular
13
Reaksiyonlar
47
Ders formasyon olan bir ders, sunu hazırlayıp anlatıyoruz . Neyse bende çok güzel anlatmama rağmen bana 40 verdi ve bu puan final yerine geçiyor bütünlemeyi sorduğumda yapmayacağını öğrendim. Ben bunu dekanlığa mı rektörlüğe mi şikayet edeyim bütünleme yapmadığı için?

Son düzenleme:
üniversitede hiçbir hocayı şikayet edemezsin. etsen de eline hiçbir şey geçmez. üniversiteler ayrı birer devlet gibidir. ister bütünleme yapar ister yapmaz. bazen yaz okulu açmak ister o sene derslerdeki puanını kıt tutar bazen uğraşmak istemezler bütte yaparlar. ama örgün eğitimde bütünleme yapma diye zorunlulukları yoktur. benim okudugum dönemde cumartesi yede ders eklenmişti. bende o zaman özel ders veriyordum ve cumartesi derse giremem diye bölüm başkanlıgına dilekçe yazdım. bir kaç arkadas daha hafta sonu ders istemıyoruz diye sözlü de şikayet ettik. elimize hiç birşey geçmedi. adamlar istedikleri gibi program yaptılar. yıpranan biz olduk

Üst Alt