Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çalışmayanlar için sakatlık vergi indirimi ile emeklilik

Erol 123

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Merhaba ;
20/12/1989 yılı işe başlangıç tarihim askerlik görevime kadar. Askerlik dönüşü 01/01/1996 yılında tekrar işe giriş ve 27/10/2012 yılında çalışır durumda iken kurban Bayramı tatilinde kaza geçirdim ve sol göz tamamı ve kısmen işitme kaybı oluştu ve çeşitli ameliyatlar geçirdim ve 30/03/2014 yılına kadar kimi zaman raporlu kimi zamanda aynı iş yerinde çalıştım 30/03/2014 yılında işime son verdiler ve bu zamana kadar çalışmadım ve hala çalışmıyorum düne kadar sakatlık vergi indirimi ile emekliliği duymamıştım tahminime göre toplam %49 olarak rapor alabilirim ve sadece yaşın dolmasını beklemekteyim pirim ve himet yılım doldu yaşın dolmasına 8 yılım var vergi indiriminden yararlanıp nasıl emekli olabilirim? ve nasıl nerden başlamalıyım ? Konu ile ilgi yardımlarınızı rica eder iyi çalışmalar dilerim.

Üst Alt