Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Canım annem

nuray_34

Üye
Konular
66
Reaksiyonlar
0
Sevgili bloğum güne biraz hüzünlü ve gergin başladım. rüyamda rahmetli annemi gördüm sağdı ve hastaydı ona yardım edemiyordum aynı sağlığında olduğu gibi çaresizdim elim kolum bağlıydı . hala kabul etmesi zor annem gibi güçlü bir kadını ben nasıl toprağa verdim .yokluğu okadar çok canıımı yakıyorki hergün dahada çok özluyorum

Başınız sagolsun .her canlının tatacagı sey kimi için rahmet kimi için ayrılk (vs)inş cennette kovusursunuz. yapılacak tek görev onları duasız bırakmamak

Öncelikle,Başınız sağolsun Allah sizlere sabır versin..
Dayanmak zor bilirim elbet özleyeceğiz elbet üzüleceğiz ağlayacağız
ama birgün bizlerde göçüp gideceğiz,bende babamı kaybettim yıllar önce
o yüzden bir nebzede olsa sizi anlıyor ve acınızı paylaşıyorum...

Rahmetli annenizin mekanı cennet olsun nur içinde yatsın.

Nuray aynı acıyı yaşayan biri olarak seni o kadar iyi anlıyorum ki. Keşke bir kez daha görebilsem öpüp koklasam diyorum ama olmuyor:(.Tüm annelerin mekanı cenet olsun.

Acımı paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim .Rabbim hepimize sabırlar versin ..

Benim annem sağ ve onu o kadar çok seviyorum ki kaybedersem bir şey olursa diye şimdiden çok üzülüyorum. Bunları okuyunca yine kaybetmiş gibi üzüldüm.. Annemden uzak yaşıyorum şu an iş dolayısıyla.. Allah yardımcımız olsun.. Allah sabır versin..

başınız sağ olsun annenizin mekanı cennet olsun nur içinde yatsın...

Başınız sağolsun.
Tüm annelerin, Anneler Günü kutlu olsun.

Üst Alt