Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Chartcot-marıe-tooth hastalığı olanlar deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Konular
8
Reaksiyonlar
0
ÖNCELIKLE SLM HERKESE...
Forumda dolaşmak için fazla zamanım olmuyor eğer aynı başlıkta açılmış ise konu yetkili arkadaşlardan özür dilerim...

benım engel sebebım
CHARTCOT-MARIE-TOOTH hastalığı.. aynı zamanda şeker (dıyabet) hastalığım var ve buna bağlı olarakta dıyabetık ayaklara sahıbım...
bır kaç kez ayak kemığine cerrah tarafından mudahale ettırdım fakat belli bir sure sonra gene eskı durumuna geçip hatta daha ılerlemiş olarak karşıma çıkıyor...

bırıncı kural sıgara içmermek ama melesef belli aralıklarla bırakmama rağmen gene içiyorum...

CHARTCOT-MARIE-TOOTH hastalığı olup cerrahı mudahale ettiren arkadaşlar var ıse onlarla bu sorunlarımızı tartısmak ıster tedavısı konusunda bılgı ve uygulamalrı olanlar var ise paylaşmalarını beklerım...

Bu teşhis konulduğunda dr.um türünün örneği olduğumu binde/bir hastalık olduğunu söylemişti... :)) haklıymış galiba bu hastalığı olan kımse yok sanırım... cvp veren olmamış...

susuşum'B'aşkaydı

merhaba,,, umarım daha iyisinizdir şimdilerde,,cmt/hnpp tanısı koyabilmek için benden dna testi istendi geçen hafta,,,henüz raporunu almadım...hastalıkla ilgili detaylı okumalar yaptım ama açıkçası ben 36 yaşındayım ve bu saatten sonra tanı konursa ne yapacağımı bilemiyorum:( aydınlatırsanız sevinirm,,,sizde nasıl başladı,nasıl anladınız vs...? tanı kaç yaşında nasıl kondu....teşekkürler,,,

Üst Alt