Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

CMT testi için boğaziçi üniversitesi hastanesine giden oldu mu?

cemil84

Üye
Konular
15
Reaksiyonlar
0
Herkese merhaba arkadaşlar,

Çapada tedavi görüyorum.Doktor beni CMT testi için Boğaziçi Üni.Hastanesine yönlendirdi ama buradan 300 tl kadar bi ücret alınıyorum duyduğum kadarıyla.Parayı hemen peşinmi istiyorlar,sonra verilse oluyormu?Bilen varmı?

Yanımda götürdüğüm bir tüp kanı verdim.Orda labaratuvarda öğrenciler vardı.En başta çok doluyuz bu aralar yeni araştırma kabul etmiyoruz dediler.Bende cevaben beni,Çapadan Yeşim hoca gönderdi alsanız olmazmı dedim.Yeşim hoca gönderdiyse alalım ozaman dediler birbirlerine baktıktan sonra.Kanı verdim teşekkür edip çıktım.Para vermedim.Zaten paramda yoktu.Sonucunu yeşim hocayla paylaşırız dediler.2 ay geçti beni arayan soran olmadı.Az önce Yeşim hanımla birlkte çalışan ayşe doktora,mesaj attım bir gelişme oldumu diye.Cevap bekliyorum.Gelirse yazarım burdan.
OturanBoğa cvp yazdım.

Doktorumun istediği testler çok teferruatlı ve pahalı olduğundan,yurt dışına çıkan öğrenciler araştırmalarda kullanılmak üzere kanını alıp yanlarında götürdükleri takdirde bu testlerin tamamı yapılabilir miş.Beklicez görcez.Zaten çok da mrk etmiyordum sonucunu.

Üst Alt