Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çocuk felci mevcut. Uzun zamandır dayanılmaz ağrılarım var..?

Neslihan2005

Yeni Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
Yaklaşık 16 yıl önce ameliyat (1'den fazla) oldum. Yine yaklaşık 5 yıldır da dayanılmaz ağrılarım oluyor.Oturursam iyiyim fakat en basitinden günlük işlerimi yaptığımda bile dizimde sıkıntılar yaşıyorum. Benim gibi olup da derman bulan var mı?

Bende 7 aylıkken geçirdim çok hareket edip ayakta durunca ağrılar oluyor ama bişi kullanmıyorum dinlenince geçiyor yani yorgunluklada alakalı daha dikkat etmeye çalışın

Uzun süreli ayakta kalmayacaksınız ve mümkün oldukça kilo almayacaksınız. Bunu dışında yapabileceğimiz çok bir şey yok. Geçmiş olsun...

Teşekkür ederim.Çok ayakta kalıyorum ve de çok üzülüyorum.

Teşekkür ederim. bende kullanmıyorum. Kısa mesafe bile yürüdüğümde yeni ameliyattan çıkmışım gibi acı çekiyorum. Mutfağımda özenerek yemek yapamıyorum.

cevap yazan arkadaşlara aynen bende katılıyorum bu sıkıntılardan dolayı fizik ve ortapedi dr. birçok kez gittim fakat hepsinin söylediği şey aynı kilo almıycaksın ve fazla yormıycaksın kendini yapıcamız tek şey artık bundan sonra bunlara dikkat etmek arkadaşım. ...

Teşekkür ederim. 45 kiloyum yani çok zayıfım , sadece rutin işlerimi yapsam bile ağrılarım oluyor.

Ben şimdi tahmin ediyorum sizi...:) Evi çekip çevireyim, çocuklara koşturayım, her gün düzenli yemeğim, temizliğim olsun, evim derli toplu olsun, evin alışverişlerini yapayım filan derken aşırı yoruluyorsunuz, her kadın gibi. Ama bizim "rutin iş" denilen lüksümüz yok. Yardım almamız gerekiyor ve öyle yapın , yardım alın. Günlük aktivitenizi aza indirgeyin. Beden dinlenince ağrılar azalıyor.

Doğru söylüyorsunuz. Çocuklar biraz büyüse rahatlarım heralde. Küçük olan her işini bana yaptırıyor. Gündüzleri kreşte olduğu için beni özlüyor.

değerli hemşehrim bende Uşaklıyım mesajını tesadüfen gördüm ve tabiki üzüldüm...elimizden ne gelir bilmem ama ben eskiden özel şofördüm ..bir doktorun hizmetindeydim...bu doktor labaratuvar sahibi Dr.Aytaç Bey idi...elab laboratuvar bu özel sosyeteye hizmet veren bir yer...neyse yanımızda da emar merkezimiz vardı...bu emar merkezine haftada 2 gün Prof Dr Azmi Hamzaoğlu gelirdi...özel muayene gibi düşün yani...emara film çektirmek için anlaşmalı gelirdi..paranın dibine dibine vurur bu adamlar maalesef...biraz marka olmayagör sağlık camiasında...kendisinede o geldiği günlerde hizmet etmişliğimiz oldu...karşılaşırdık arabasını parkederdik falan işte..Sinopludur...biraz paracıdır ama...en son florance nıghtıngale hastanesinde idi...bir randevu ayarlayabilirim belki ama biliyosun tuzludur bu adamlar...bir röntgen isterler feleği şaşar adamın...bi gelmek istermisin bi görünmek istermisin...ortopedi de hocaların hocası diye namı vardır buralarda...bi deneyim diyorsan elimden bişey gelirse ne mutlu bize...537 335 22 33..bende karahallı kırkyaren köyündenim ayrıca sülalem uşak merkezde...

Üst Alt