Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çocuklarda tek taraflı bacak uzatma ameliyatı ve masrafları hakkında bilgisi olan?

r.refik61

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba Benim 9 yaşında doğumdan sağ bacağında kısalık bulunan ve ayağı 4 parmak oğlum var. Sağ Bacaktaki kısalık 9 yaş itibariyle 5,5 cm ulaştı. Ramazanda Ankara' da Prof. Muharrem Yazıcı ya götürdüm. dışarıdan parça takılarak ameliyat edebileceğini söyledi 6 ay üzerine basamayacak okula gidemeyecek takılan demirlerin dipleri her gün temizlenecek vs, vs,

Ancak metin Küçükkara diye bir profosör olduğunu ve çocuklarda bile bacaktaki kemiğin içine pricie rod diye bir çubuk takarak dışarıdan kumanda ile bacağı uzattığını gerek basından gerek internetten öğrendim. Şimdi sorun bu takılacak cihazları sgk ödermi ve bu doktor böyle bir ameliyatı kaç liraya yapar? Yada ondan başka aynı ameliyatı yapan var mı ? Bütün bu soruları Devlet memuru olduğumdan soruyorum. İmkanlar iyi olsa zaten hiç düşünmez giderdim. Sekreterleri bilgi vermiyorlar haklılar belkide mesele kendisi hastanesi ne alır cihazları devlet öder mi Ameliyat olan veya bilgisi olan olur da bilgi verirse sevinirim Şimdiden Teşekkürler.:(

Üst Alt