Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çok uzun zamandır hapşırmıyorum! Bir sorun olabilir mi?

hapşırmayınca ne oluyormuşki? bende 5 aydır hapşırmıyorum,cidden merak ettim yani:D

Ben bir ameliyat geçirdim de gözümle ilgili. Hapşırınca dikişlerim patlayacak diye hep korktum ve psikolojik olarak kendimi rahatlatmaya baktım. İşte bir sıkıntı olur mu diye korkuyorum şimdi de. komiklik olsun diye yazmadım yani :)

Normaldir :) bende 3 ay boyunca hiç hapşırmadım :)) deterjan kokusu olduğunda başlıyorum hapşırmaya :))

Teşekkür ediyorum rahatlattınız cidden. Ben gerçekten komiklik olsun diye yazmadım. Benim bundan önceki ameliyatımda dikişlerim hapşırdığım için patlamıştı. O yüzden son ameliyatımda çok korktum ama şükür bir şey olmadı. Şimdi de korkuyordum işte hapşırınca bir şey olur mu diye.

geçmiş olsun,tabi ameliyatınızı bilemedigim için bende merak ettim,hapğırınca ne oluyor diye,kırdıysam özür dilerim,kusura bakmayın ltf..

Üst Alt