Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Çok zayıfım. Tavsiye edeceginiz Kortizon ilaçı var mı?

Alev22

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlarben çok zayıfım tavsiye edebileceginiz kortizon ilaçı varmı. Her şeye razıyım. Biliyorum kortizon iyi degil ama her seye razıyım. Özeldende Yaza bilirsiniz

Beslenmeye yardımcı urunleri denediniz mi,,,

msait19 Denedim olmuyor. En iyisi kortizon bi igne almak ama ismini bilmiyorum

kiloyu kendinize dert etmeyin zayıflık aşırı olmamak kaydıyla iyidir ilerde de kilo vermek istersiniz ama çok zor olur bence hastalık derecesinde değilse hiç uğraşmayın ilerleyen yaşlarda zaten istemesenizde bol bol kilo alırsınız sağlınızı tehlikeye atmayın bence

Kilo Almak için PREDNOL 16 mg Kortizon ilaç kullanımı sizce 41 kiloyum yaş 30

Arkadaşlar yaş 30. kilom ise 41 ne kadar vitamin kullandımsa olmadı. doktora gittim gayet saglıklısın dediler. kilon yaşına göre iyi dediler. Bu arada epilepsi yani sara hastasıyım. Ama 19 yıldır nöbetim yok. Acaba PREDNOL 16 mg Kortizon ilaç kullansam bi sorun olurmu. bilkiyorum bu ilaçın % 20 faydası var ise % 80 zararı var. Her şeye Razıyım

Kullanma kortizon daha sonra yan etkisiyle kemik çürümesi yapıyor. AVN diye araştır bak hiç çekilmez. Bende AVN ile uğraşıyorum en kötü günlerim AVN ile tanıştığın günler.

Merhaba. Prednol adını duyar duymaz yazma gereği duydum. Ilacın yararlari nedir ya da kilo almakta ne kadar etkili bilmiyorum ama yan etkilerinin göze alınamayacak kadar çok olduğunu biliyorum. Doktorunuz tavsiye etmediği takdirde kesinlikle kullanmayın derim. Benim kardeşim lösemi hastasi ve ilik nakli oldu. Nakilden sonra verilen ilaçlar arasinda bu da vardi. Ne ise yaradigiyla ilgili net bi bilgim yok ama kardesimin kemikleri ciddi anlamda zayifladi. Surekli ayakları boşalıyo ve düşüyor ki cok cılız bir insan degil 1.90 boyunda 100 kilo falan. Ama o cüssedeki bir adamin kemiklerini ciddi anlamda güçsüzleştiriyor. Ve vücudu orantısız sekilde şişiyor. Mesela yanaklari ve cene alti ve gobegi sadece. Yani daha cok ödem gibi. Kilo almak istiyorsaniz başka bir yolunu bulun derim ben...

Arkadaşlar ama artık her şeye razıyım. Çünkü ne yedimse pekmez tahın helvası süt falan arı sutü vidamin olmadı.

Prednolu kullndktan snra yan eklerini yasarsan bu gunlerini cok ararsin kesinlikle kullnma tecrubeyle sabit sagliklisin brak biraz zayif ol en onmlisi saglik

gercexs Herkes dalğa geciyor bilmiyorum ama cidden çok zor bi karara

Ek besin alabilirsiniz şuan piyasada bununla ilgili birsuru ürün tanıtılıyor. Tabi ki hepsine güvenemezsiniz ama örneğin en yaygın olan Herbalife diye bir ürün var. Kilo kontrol programlarini deneyebilirsiniz. Biraz pahalı ama kesin çözüm olarak bakılıyor ve hiçbir yan etkisi yok. Ben kilo vermek için kullanmıştım ve büyük oranda yararını gördüm. Ayni şekilde kilo verme programı ile kilo alabilirsiniz diye düşünüyorum.

41 Kilo gercekten normal değil ama prednol gibi ilaçları kullanırsan sağlığından olursun..

41 kiloda doktorun gayet sağlıklısın diyorsa kilo almaya birde yan etkileri dahi tam bilinmeyen kortizon kullanarak sağlık bozmaya ne gerek var ki??? sonuçlarına sen katlanırsın dalga geçenler çok zayıfsın diyenler değil... sağlık fiziksel görünümden çok çok önemlidir

O prodnolu kullandiginda eger yan etki yasar ve avn ye yakalanirsan keske 41 kilo olsam dersin cok iyi dusun bu ciddi bi karar kimin ne dedigini bosver sen saglikli hayatinin tadini cikar.

İlaç yerine uzmandan destek almalısın, nasıl zayıflamak için varsa kilo almak içinde yöntemler var, ilaç en son seçenek olmalı giden geri zor gelir gavura kızıp oruç bozma..

Alev22 merhaba kortizon kilo aldırmaz kof bir şişkinlik yapar. Bende uzun yıllar zayıflıktan yana dertliydim 38 kiloya kadar düşmüştüm daha sonra doktorum bana bir şurup verdi ve onunla kilo aldım. İştah açan bir şurup adı prakten birde supraktin var bu ikisinden birini alabilirsin. Yalnız ilk bikaç gün uyku yapıyor ama sonrasinda vücut alışıyor. Bu arada şuan 49 kiloyum :)

valla bence ne bulduysan ye atıştır ilaçla olacak iş değil. bende bi türlü kilo verememekten şikayetçiyim kilom aşırı değil bi 10 kilo fazlam var onu versem iyi olacak

Üst Alt