Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Demirden ayak

nuray_34

Üye
Konular
66
Reaksiyonlar
0
Evet başlığm bu yazıda böyle olmalıydı ben bı demir ayakla yürüyebiliyorum... dört yıl oldu protezımı alalı dün akşam işten eve doğru yürürken demirden ayağım birden diz kısmınıdan kırılıp benim yere kapaklanmama ve gözümün açılmasına sebep oldu . ben olmayan bir ayagımın yerine koyduğum o proteze öle güvenmiş öle benimsemişimki ayagımda bir kul yapısı demir taşıdığımı unutup gerçek bir ayak gibi hiç bozulmayacağını sanmışım ne yazık ki dün akşam yüzüstü kapaklanıpta düştüğümü farkedince gerçeği gördüm yinede ucuz atllatım bu kazayı .sizinle paylaşmak istedim çünkü benim gibi düşünenen arkadaşlarında daha dikkatli olmalarınıı ve böyle kazaları yaşamamalarını istedim .

merhaba

geçmiş olsun trafik kazası sonucumu sıkıntıya düştünüz

hyr benim bir ayagım doğuştan kısadır.

Zaman zaman hayat dediğiniz gibi gerçekleri bizler untsakta hatırlatıyor Ama demekki yaşamdan o kadar zevk alıyoruz ki zamanı ve acıları unutma seviyesine gelip bazen acı bazende tatlı darbelerle hatırlıyoruz, aslInda hiç unutmuyoruz ama unutur gibi yapıyoruz, önemli olanda bu bence her andan doyasıya faydalanmak, neşelenmek Öyleki doğar doğmaz ağlamadıkmı hepimiz Napalım kimimiz ara sıra ağlamaya kimimizde gülmeye devam ediyoruz Gerçeklerin güzel olan yanı ise bizlere her zaman unutmamamız gereken bir şey olduğunu hatırlamamızı sağlamak yani Hep ama hep Şükretmeyi hatırlatmak Sonsuz şifalar sizinle olsun Dertleşip rahatlamak güzel şeydir

Üst Alt