Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Dışarıdan bakan içeriyi görmez

Ne_Mutlu

Aktif Üye
Konular
62
Reaksiyonlar
1
[FONT=Helvetica][FONT=inherit]''Dışarıdan bakarak içeriyi tam göremezsin''
''Sen kendi yaşam yolunda ara mutluluğu''
''Hayatımda en sevmediğim insan tipidir kendine acıyan '' ifadesinden yola çıkarak yaşadığım bir anıyı paylaşmak istiyorum. Resmi bir kurumda evraklar için dolaşıyorum. Çalışan bir bayan bana öyle bir bakış fırlatıyor ki; sanki kendisinden yardım isteyeceğim de araya mesafe koymak isteyen bir bakış. Hoş kadını tanımıyorum ama bakışlardan sezdiğim bu.
Sonra o bayanın birimine yönlendiriliyorum. Eyvahh diyorum kendi kendime :) Tanıdık kişilerde mevcut. bi sohbet havası başlıyor. Dış görüntümden ziyade içsel ve beraberinde yaşama dair konuşmalar.
Kadın sohbete dahil olmuyor dinleyici konumunda lakin ara ara olumsuz fikirlerle bende burdayım dese de örneklerle cevabını alıyor. Beraberinde benim işlemlerimi kaydediyor. Ve sonrasında bayan bana'' Abla hakkını helal et lütfen'' Neden diyorum? '' Siz evrakları dolaştırırken rahatsızlığınızı kullanarak, işi bana yıkmak istediğinizi düşündüm ve mesafeli davrandım. Ama sizi tanıdıktan sonra ben insanlığımdan utandım.''(Sezilerim beni yanıtmamış)
Kendi adıma söylemek isterim ki, kendime acımaktan ziyade, kendi yaşam yolunda mutlu olmaya çalışan birini dışarıdan bakarak yorumlayanları baz alırsam hayat hiç çekilmez hal alıyor. .Güzel düşünmeyenler güzel görmüyor ve faturası engelliye kalıyor. [/FONT]Demem o ki hiç kimseyi yargısız infaz etmemek gerek.[/FONT]

Üst Alt