Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Diyalizle başlayıp böbrek nakliyle müjdelenenler

firarist

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Merhaba dostlar amacım burada aynı kaderi paylaştıgım dostlarımla seviyeli dürüst. Muhabbet temiz arkadaşlıklardır Allahım beter beterinden korusun hamd olsun bu günümüze şükürler oldu herhalimize ben 10yıl diyalize girdim çok şüşür sabrın sonu selametmiş 2buçuk yıldır nakilliyim diyaliz hastaları en büyük sıkıntıları başta işssizlik herkesde baba parası yok tabi daha sonra evliliktir engelli beyinler diyalizi ölümcül görürler diyalize giren kardeşler anlar bu duyguyu taşmıştırlar. Yerli yersiz sesli düşüncelere maruz kalanımız çoktur. Neyse sıra sizde kimlerin diyaliz ve böbrek nakliyle bağı var

günaydın geçmiş olsunnn gözzün aydın bende periton diyaliz yapıyrum nakil bekiilyorum bakalım

Çok geçmiş olsun seher hanım ne kdr süredir periton yapıyorsunuz. Niçin hemodiyalizi seçmediniz iğneler. Korkutmasın daha sağlıklı dinç bir yaşamınız olur hemodiyalizde enfeksiyon riskide yoktur ayrıca

10 yıldır kby hastasıyım diyalize girmek için dğerler kaç olmalı bilen var mı

Üst Alt