Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Diyet sezonumuz açılmıştır :)

Sema

Aktif Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
diyetsezonumuzaclmstr.jpg

Kış sezonunu kapattığımıza göre yaza fit girmeli diye düşünerekten:pdikkat etmeye başladım yediklerime. Hadi hayırlısı :eek: Öyle tuhaf kuralları olan diyet listeleri ile motivasyonumu bozmak istemiyorum. Sabah her zamanki hafif kahvaltımı yaptım, çaya-kahveye şekeri kestim , öğlen de zeytinyağlı portakallı kerevizin yanına 1 dilim kepek ekmeği yedim. Fakat midemi tırmalayan bu kedileri ne zaman yuttum hatırlamıyorum :rolleyes:

:)) O kediler davtesiz gelmişler belli ki canım. Allah sabrını artırsın..

Sağol canım :) Akşama kadar sabrederim inşallah:p

Ya benim gibi olun rejime falan gerek kalamsın bakın benim böyle bir derdim yok:))(hava atmış gibi olmayım ama:p)

Hı hııı , benim de böyle bir derdim yoktu bi zamanlar :eek: Abur-cubur olayını abarttım sanırım :p

:(:(:( kışın alınır yazın verilir...aman içimdende gelmiyo diyet miyet vallaa bu yaz nasıl denize gircem bilmiyorum :)

Otel odasında yediğimiz aburcuburları hatırlıyorumda:))

İkizim attı yine havasını..
Bende diyete girmiştim ama çabuk çıktım hayatım özellikle engelli bir birey olarak kiloya dikkat etmemiz gerekiyor en önemlisi..
Şekerle yollarımı ayırdım hemen ilk iş olarak ve bir liste aldım hemen kendime.. Bir dilim kepekli ekmek yerine günde dokuz dilim kepekli ekmek olarak düşün ama atıroyum dört kaşık pilav yedin bir dilimini çıkartıyorsun ekmeğin:) ayarlamayı sen yapıyorsun yani.. Kedilere mideni tırmalatmana gerek yok hiç.. Aralarda da bir meyve veya bir küçük yağsız yoğur kedileri uzaklaştırıyor :)
Eskiden üç öğün yerken şimdi altı öğün yiyorum ben bile :)

Ohoooo:) Neler götürmüştük ;) Yaza Allah Kerim

tatil2.png

Haklısın Medişcim , dikkat etmek gerekiyor . Ben tatlıya veda etsem yeter diye düşünüyorum :p

o edepsiz kedileri biran önce susturup terbiye etmen dilegiyle :eek:
Allah obezlere yardım etsin diyo ya karikatürde Aminnnnnnnn diyorummm ;)

Ben sadece bir bardak çaya attığım 6 küp şekeri (rahatsızlanmam sebebiyle malesef) kesmek zorunda kaldım ki bu diyet yerine geçer sanırım;) Sakın 6 küp şekerime gülmeyin... Okuldaki şekerler sayemde bitiyordu çabucak. Ama şekeri kesmem sebbiyle artık berekete vesile olmuşumdur sanırım;) Çünkü her tenefüs çay içen biriyim:)

Yahu onu bunu bilmem diyet yapan tüm arkadaşlara özellikle Semacım sana (Adana mutfağı ve diyet... bir işkencedir yahu bilirim)
sabırlar diliorum... İşimiz zor
;)

seninkinde kedi varmış semacım benim karnımda köpek balığı var ve sanki hev hevv diyoo;)

İki gündür grip bahanesiyle diyet miyet kalmadı,kaymaklı ekmekleri ballı limonlu nane çayını ayva tatlılarını afiyetle yedim oturdum..:p

Semoşum benim kedileri toplasam şimdiii senin kedileri tırmalar..:eek:

Ben de öyle diliyorum Death Angel , teşekkürler :)

Melek'cim, Seldacım , Leyloşş çok güldüm allah iyiliğinizi versin ;) Gülmekten yazamıyorum şu an ;)

Üst Alt