Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Diz ve Bacak Ağrısı var, ama teşhis yok!?

kedemi

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhabalar

benim yirmi yılı aşkın çektiğim diz ve bacak ağrılarım var fakat nedeni teşhis edilemedi eğer aynı hastalığı olan ve ne olduğunu bilen varsa bilgilerinden faydalanmak isterim.

Hastalığım şöyle gelişiyor ...oturur vaziyette hiç ağrı hissetmiyorum fakat ayakta durduğum veya yürümeye başladığımda ilk on onbeş dakikadan sonra dizlerimden (bunuda tam olarak tanımlayamadım dizden başladığı kesin değil) bütün bacaklarıma yayılan yürümeye veya ayakta durmaya devam edersem ağrını şiddeti giderek artmaya ve dayanılmaz bir hal almaya başlıyor en nihayet oturup dinlenmem gerekiyor.
fakat çok fazla yürüdüğümde kısa dinlenme ve oturmalar çok yararlı olmuyor kalktığımda veya yürüdüğümde ağrılarım kaldığı yerden devam ediyor...

mümkün olduğunca kısa kesmeye çalıştım umarım fazla uzatıp sizi sıkmamışımdır ...

bu hastalıkla ilgili gerekli filimler,tomogrofi ve MR ler kan testleri ,kas testleri v.s her şey yaptırdım fizik tedavi ilaçlar falan kullandım ama hiçbir faydasını görmedim

bu konuda bana yardımcı olacak biri varsa umutla bekliyorum ...

sağlıklı günler dilerim.

arkadasım..kas ve kan testlerın yapılmıs bısey cıkmamıs bu agrıların uc ana nedenı oluyor bırıncısı kas hastalıgı ve sende cıkmamıs ıkıncısı yumusak doku romatızması onada kanında ıltıhap cıkması gerekıyor en son huzursuz bacak sendromu kalıyor gerıye..ıstersen bıde onu arastır.

Alakandan dolayı teşekkür ederim ama huzursuz bacak sendromu araştırdık birşey çıkmadı...! Arkadaşlar başka tavsiyelerinizi bekliyorum

Üst Alt