Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Dizim bükülmüyor! Ne yapabilirim?

Konular
26
Reaksiyonlar
0
iyi günler. sağ ayağımdaki kısalıktan dolayı 4 yıldır uğraşıyorum ilizarov tedavisi gördüm bunun sonucunda dizimi kaybettim. hareket ettiremiyorum. 19 yaşındayım. doktorum bükülmesi çok zor dedi. eklem arasındaki diz sıvısı gitmiş. ve ben de kendi gücüyle ne kadar zorlasam bükülmüyor bazen çok az oynuyor ama o zaman da üstüne basamıyorum. acaba bir tedavi yöntemi var mı ? protez diz gibi ?

Protez sakın yaptırmayın.Ben yaptırdım.Dizim ameliyattan önce daha çok bükülüyordu.Şimdi çoz az bükülüyor.

Akın SEYİS
Geçmiş olsun benim sana nacizane önerim geleceğine bak benimde dizim 1996 yılından bu yana bükülmüyor ne kadar uğraşsam dahi bir ilerleme olmadı bende oluruna bıraktım dizim bu şekilde benimle yaşamaya alıştı.
(keşke gerçekten bir çares olsaydı...)

Teşekkür ederim.Bukulmuyor bari agrimasa... Hem bukulmuyor hem agrim cok. Sizin de mi protez takildi?

Üst Alt