Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Doğuştan kalça çıkığı için ameliyat öneren var mı? [Soru]

blaid07

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
MERHABA arkadaşlar şu ana kadar duyduğum,okuduğum edindiğim bilgilere gore tedavi olma şansım çok düşük ama çoğu kişinin şikayetleri yanında benim pek bireyim olmadığını düşünüyorum sadece kısalık ve aksama rahatsız ediyor.doktorlardan rapor almak istedim ve verdikleri cvp %30 daha fazlası değil dediler acaba bu % 30 luk oran pozitif düşünmeme sebeb olabilirmi

merhaba, benim anneminde doğuştan kalça çıkığı vardı. Aslında ayağı ile kendi bir bütündü ama, düşüp kalçasında hasara neden oldu.Yaklaşık 9 ay önce ameliyat oldu. Eskisi gibi hergün ağrısı yok. ayağında 2 cm kısalık vardı. doktor, ameliyat sıradında kısalığın giderildiğini söyledi ama sekmesi dewam ediyor. Sekme alışkanlıktan ileri geldiği söylendi. İki ayağın uzunluğu aynı; ama sekiyor :)

slm

sağol bilgin için acaba ameliyattan sonrakalça bçlgesine uygulanan ameliyattan sonra kısalık gideriliyor mu yoksa extra bir uygulama yapılıyormu

oğlum 2004 te hacettepe de amelıyat oldu, platin takıldı. şu an sol bacagı topuktan 3 cm kısa, doktoru normal oldugunu soyluyor. ne demekse artık, amelıyattan once boyle bır kısalıktan bahsedılmedı,700 ytl lık amelıyatı 4,800 ytl ye cıkardılar. bırde belkı daha ıı olur dıye bolum başkanı prof. soktuk ekstra ucretle amelıyata, adamda amelıyattan sonra bır kıbır bır kıbır odasında soru soramadık ! Amelıyat olursanız doktorunuzu ıı seçın derım ben. ıı günler.

önersiğiniz bir doktor varmı
hayır ameliyat etmek isteyen çok ama işte şüphelerim var.edindiğim bilgiler ileride protezin yıpranacağı ve dahada beni zorlayacağı tekrar tekrarameliat olmak zorunda kalacağım birde kısalık tamamen onlenembilir diyorlar işte

Üst Alt