Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Doktorların teşhis koymadaki beceriksizlikleri!?

mb21

Yasaklı Üye
Konular
79
Reaksiyonlar
0
bir haftadır iştah yok,şiddetli öksürük,titreme,üşüme ve kemiklerim ağırıyor sol tarafımda sancı var.doktora gittim bana soğuk algınlığı ve b.sökücü ilaç verip gönderdi.ilaçları kullanıyordum ve hiçbir etkisi yoktu gittikçe kötüleşiyordum.artık dayanamadım ve gece 4 te 112 den ambulans istedik.iki genç geldi moralleri sıfır suratlarından düşen bin parça belliki uykularından uyandırmıştım.
neyin var deyince şikayetlerimi sıraladım fakat onların aklında birtek öksürük şikayetim kalmış şimdi götürsek doktor kızacak bir öksürük için ambulans ile getiriyorsunuz diye mırıldanmaya başladılar ve götürmek istemediler doktor birşey yapmaz götürsek bile göğüs doktorunu beklersiniz vs.vs sonunda gittik.
bende ambulans sağlıkçılarının olumsuz düşüncelerinin etkisinde kalmış olmalıyımki sanki bir suç işlemişim gibi dayanamadım yoksa gelip sizi rahatsız etmezdim dedim doktora.film,tahlil falan derken kendimi müşahade odasında buldum meğerse zatürre mişim.
ilk gittiğim doktor film çekseydi teşhis koyabilseydi ben bu sıkıntıları çekmezdim.film çekmeye bile gerek yok eğer gerçek doktor olsaydı sırtımı ve göksümü dinlemesi bile teşhis için yeterdi.
geçenlerdede ilacım bitmişti doktora yazdırmaya gitmiştim doktor bana soruyor 'nasıl yazılıyor?'geçen yaz aylarındada şiddetli kaşıntı vardı dahiliyeye gittim kaşıntı ilacı yazdı kullandım geçmedi.yine gittim ilaç yazdı kullandım geçmedi yine gittim dedi bizim ilaçlarımızla bu geçmez sen psikiyatriye git dedi.psikiyatri doktoruda hergün kullandığım ilacın dozunu düşürdü ama yine geçmedi.yine dermatolojiye gittim bu sefer kan tahlili yapmayı akıl edebildiler nihayet.kan tahlili sonucunu gösterdim bana çok şiddetli kan kaybetmişsin dedi ve dahiliyeye gönderdi,dahiliye hamatolojiye,hamatolojide gastrolojiye gönderdi.
meğerse 5 ay boyunca cahil doktorların yüzünden boşyere vücudumu kaşıya kaşıya yara içinde bırakmışım.

artık bana ders oldu artık bana 'sen benden dahamı iyi biliyorsun'deseler bile yinede doktorların doktor olmaları için onları yönlendireceğim.

Üst Alt