Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

DSİ çalışanı kim var?

Bu soruya şöyle cevap vermek istiyorum. Evet DSİ liyim. 5 Yıl Balıkesir DSİ'nin Futbol takımın da top oynadım ve 15 sene de yine DSİ'nin Eskrim takımının kaptanlığını yaptım :D

Aslında şakayla karışık verdim bu cevabı sonuçta siz çalışan varmı diye soruyodunuz fakat DSİ benim için önemlidir ve oranın imkanlarından yararlanığım için böyle yazdım..

alp_alp kardeşim.Şaka bile olsa bir ilgin var demekki.Futbol oynayıp,eskrim yaptığına göre sen bizim guruptan yani özürlü değilsin.Yanılıyormuyum?
Ben Bursa dsi.den İsmail

HASAN KARDEŞİM. BEN DSİ.1.BÖLGEDEN ORTAPEDİK ENGELLİ...İSMAİL..SELAMLAR

Merhaba İsmail;
Stratejı Geliştirme Şube Müdürlüğü
İşçi maaşları tahakkuk

DSİ TEKNİKER

DSİ 53. ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ - BOLU DA MONOKÜLER SOL GÖZÜ GÖRMEYEN TEKNİKER OLARAK OLARAK ÇALIŞAN BİRİYİM DSİ Lİ ENGELLİ ARKADAŞLARLA TANIŞMAK İSTERİM.

bende su ürünleri mühendisiyim buralarda kadro oluyormu özürlü su ürünleri mühendisi tüm mühendiliklerden alnıyıor arkadaşlar su ürünleri neden yok b, türlü anlam veremiyorum

:) Merhaba dijicetin.Ben Bursa 1.Bölgeden İsmail.Ortapedik engelliyim :(

DSi IV. Bölge müdürlüğüne atamam çıktı.

ATAMAN HAYIRLI OLSUN KARDEŞİM.İNŞALLAH İSTEMİŞSİNDİR.

selam

[size=6][/size]
Merhaba kardeşim.Ben Bursa dsi.den ortapedik engelli İsmail.Ararsan sevinirim.
Selamlar.Hoşçakal.. :roll:

Üst Alt