Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Dua..

yasin06

Üye
Konular
34
Reaksiyonlar
0
Esselamu Aeyküm.... Hayırlı Cumalar
Ey bizim Rabbimiz, Sen bizi doğru yola hidayet ettikten sonra kalblerimizi şek ve şüpheye meylettirme. Senin indinden yalnız rahmet olan istikamet üzere olmamızı nasib et. Muhakkak Sen herkesin muradlarını vericisin. Allahım, rahmetini umar ve azabından korkarız.
Allahım, Kuranı Azimin bereketiyle ve Rasüli Ekremin hürmetiyle bizim imanımızı ölüm gelip çatıncaya kadar bütün ömrümüz boyunca lanetlenmiş şeytandan muhafaza eyle, lutuf ve kereminle ya Erhamerrahimin. Allahım, ey İslamın koruyucusu, Sana kavuşuncaya kadar bizi İslam dan ayırma. Allahım, bütün hamdler Sanadır. Sen, yerin, göğün ve onlarda olanların nurusun. Hamd yine Sanadır Çünkü Sen yerin göğün ve bunlarda olanın yegane idare edenisin. Ve gene bütün övgüler Sana aittir. Ki Sen, Haksın, vadin, sözün, Seninle karşılaşmak, cennet ve cehennem, peygamberlerin, Muhammed s.a.v in kıyamet saati, bütün bunlar haktır Allahım, Sana teslim oldum, Sana inandım, Sana tevekkül ettim, Sana yöneldim, tevbe ettim, senin uğruna mücadele ettim, seni hakem edindim. Gelmiş gelecek, gizli ve açık bütün günahlarımızı bağışla Sen, bizlerin Rabbimizsin Senden başka ilah yoktur Şanı yüce olan Allahın güç ve kuvvetinin dışında güç ve kuvvet yoktur sana inandık sana teslim olduk bizleri bağışla Allahım Allahım, hatalarımızı ve cahilliğimizi, işimizde aşırılığımızı ve bizlerden iyi bildiğin şeylerimizi bağışla Allahım, ciddimi ve şakamı bilerek veya bilmeyerek yaptığımız , hataen ve kasten yaptıklarımı bağışla Bütün bunlar bizlerde vardır Allahım, yapıp ileriye gönderdiğim ve yapmayıp geriye bıraktığımız açıkladığımız ve gizlediğim şeylerimizi ve bizlerden daha iyi bildiğin şeylerimizi bağışla İleriye süren ve geriye bırakan Sensin Sen her şeye kadirsin Allah cc emanet olun Allah cc yar ve yardımıcmız olsun Hayırlı Cumalar…selam ve dua ile Subhane rabbike rabbil izzeti amma yesifun veselamun alel murselin vel hamdülil lahi rabbil alemin el fatiha….

Üst Alt