Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Düşük ayak sendromu için tavsiyeler?

Kelepit

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar 5 ay önce bi trafik kazası geçirdim sol ayağımda kırık ve peraonel sinir zedelenmesi sonucunda düşük ayak oluştu. Şükür iyileşme var normal yürüyebiliyorum ama henüz tam iyileşme yok. Parmaklarımı çekemiyorum hele baş parmağım hiç yukarı hareket etmiyor. Son zamanlarda bi amaçsızlık hasıl oldu egzersizleri yapmıyorum yoruldum sanırım, sizin tavsiyeleriniz neler? Bu süreçte mutlaka şunu yapın dediğiniz var mı, herkese teşekkürler acil şifalar.

Merhaba Arkadaşlar;

polio sekeli (çocuk felci), diz kayması, düşük ayak sendromu hastalıkları bende mevcut şu an tedavim başladı 26 mart 2024 itibariyle yeni bir deneme ve doktorumuz ilk kez yaptı şimdilik ayağımda gelişmeler ve hareket yeteneği artmaya başladı düşük ayak sendromumdan kaynaklı ayakkabı giyme sorunum neredeyse düzeldi terliksiz yürüyebiliyorum ama daha tam istediğim durumda değil 6 ay sonunda güzel sonuç alacağımızı düşünüyorum dedi doktorum. diz kayması %30 gibi iyi yürümeye devam ediyorum. güçlenme çoğalıyor.
Şimdi neden paylaştığıma gelince ben bu tedaviyi çok zor buldum eğer iyileşirsem sizinle de paylaşmak ve isteyen herkese faydası olmasını istiyorum. İyileşmeden kimseye umut verme niyetim yok ama olumlu durumlar gördüğümden başlığı açma gereği duydum.
Dualarınızı esirgemezseniz sevinirim

Üst Alt