Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Duygusal olarak ölmüş gibi hissediyorum

oldboi

Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
31
Duygusal olarak ölmüş gibi olma hali , 10 yildır böyle aşşağı yukarı. 10 yıldan uzun süre önce tanıdığım kişilerle rastlayımca bunun farkına variyorum ya diyorum yaşıyordum sanki önceden şimdiyse sanki kalbim atmıyor gibi. Olan varmı bu başka

Yalnız değilsin. Çoğu insan hayatı rutine binince yaşamayı bırakıyor aslında, hayatta kalıyor sadece. 🤷‍♀️

Her insan belirli zamanlarda depresyon yaşar. Kendini kötü hisseder bana sorarsanız bu tamamen bakış açısı ile ilgilidir. Beyhan budak diye bir yazarvar. Youtube da videolarını izleyebilir ya da kitaplarını okuyabilirsiniz.

Sürekli kötü düşünmek kötüyü çağırır

Şu dünyada bir tane muhatap olanim yok kalabalıklar içinde yalnızım pek farklı değilim ikincj defa olmadığından zorunlu vakit öldürüyorum tüm insanlar a kalite bız z kaliteyiz sanırım

İnsanın sıkıldığı rutin bir hayatın yanına yalnızlık da eklenince gerçekten psikolojik olarak zor bir durum.

İnsanın hayatında hedef olması güzel bir şey, bir de oylanacak bir iş/durum olması güzeldir.

Çalışıyorum + dil öğrenmeye çalışıyorum. Bunlar beni dertlerimden, aynı şeyleri düşünmekten uzaklaştırıyor. Yani aslında insan ne kadar boş durursa o kadar sorunlarını (aynı şeyleri) düşünür durur. Bu da stres, depresyon vs yaratır.

Sağlıklı beslenme, diyet yapma, spor yapma vs de insanın mental sağlığı açısından çok iyi geliyor.

Üst Alt