Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Earnet Optima işitme cihazını ihtiyacı olana verebilirim

Mustacal

Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
İstanbul/Bahçelievler bölgesinde oturuyorum. İhtiyacı olan mesaj atabilir. Al satçılar ve ihtiyacı olmayan aramasın.

Model: Earnet optima 34 - Dijital programlı kulaklık.

DB: 55-60 Kazanç

Kendim de işitme engelliyim. Cihaz 1 hafta bile kullanılmadı. Kendi kutusunda 13 model pil paketi içinde.

İşitme cihazı Kulak arkası. Earnet satan yerde kendi kulağınıza göre ince ayar yaparlar. Yeni kalıp yaptırıp takarsınız.

mp_img_165433.jpg.pagespeed.ce.57IIvpNcz8.jpg

Merhabalar,

Cihaz henüz elinizdeyse, ihtiyacı olan başka birisi çıkmadıysa bana gönderebilir misiniz?

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Metin ARSLAN

Merhaba;

İstanbul'da ikamet ediyorsan, elden verebilirim. İstanbul'da tanıdık varsa vereyim. Başka türlü yollayamam.

Merhabalar ben İzmir'de oturuyorum ama İstanbul'da yaşayan akrabalarımız var birisi havalimanında iş sahibi nasıl yapabiliriz birine vermediyseniz irtibata gecebilirmiyiz ben 6 yaşından beri işitme engelliyim cihazım yetersiz ihtiyacım var düşünürseniz bekliyecegim

mustafacal, yeriniz nerede, bana yakınsa alıp İzmir'deki ihtiyaç sahibine gönderebilirim.

Bilmiyorum ki ben İzmir'de oturuyorum gelip almam mümkün değil iki çocuğum var eğer İzmir'e kargoyla gondermek istemezseniz güven açısından size İstanbul'da oturan görümcemin adresini verebilirim yada telefon numarasından bana msj atarsınız ben size raporlarımi yollarım doğru mu değil mi diye hani başka fikir gelmiyor aklıma gerçekten ihtiyacım var...

Bu arada sizde mi vergi indirimi emeklilik için işlemler yaptınız bende başvurdum 1 ay zor hallettim raporum % 43 vardı sürekli engelliyim şimdi Ankara'ya yolladılar 3 hafta oldu umarım sonuçlanır bekliyorum bakalım hayırlısı...ama takip yapayım diyorum adıma kayıtlı görünmüyor sizin bilginiz varmı nasıl bir süreç izlediniz Mustacal

Levent54
Tülayeliz adlı kişiye mi göndereceksiniz?

Bahçelievler/Yenibosna. Siz nerede oturuyorsunuz acaba?

Tülayeliz
2013 yılının yaz ortasında emeklilik başvurusu yaptım. Kasımda ayında emekli oldum. Yani 3-4 ayda sonuçlanır sanırım emekli olmanız için.

Bu cihaz sana uygun olup olmadığını anlamak için, Odyo testinde hava yolu işitme en az 55 dB olması gerekmekte. 61-75 dB olursa işinize yaramaz. Bende işitme kaybı 75-80 dB.
Odyo testi evrak resmi çekip buraya atar mısınız?

Foruma fazla giremiyorum.
WhatsApp: 0539 728 7000 Mustafa
Mesaj atabilirsin.

Kusura bakmayın, yakınım vefatı dolayısı nedeniyle mesajlara bakamadım. Evet ben gönderebilirim. Ben florya da oturuyorum.

Üst Alt