Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekpss ile atandım fakat 6 ay tedavi sonrası göreve başlar raporu verildi!?

Konular
42
Reaksiyonlar
133
Merhaba arkadaşlar doktor iğne kullanmadığımdan dolayı 6 ay tedavi edildikten sonra görev yapabilir yazmış. Şu anda çalışamaz yazmış. Yeni atandım süreç ne olur. Beni kurum 6 ay bekler mi? Beklemezse bir hakkım olur mu? Atamam iptal olur mu?

Bu maalesef sana ciddi sıkıntı yaratabilir diye düşünüyorum. İtiraz etme hakkın yok mu?

@cadı-cansu,

Daha kurum benle irtibata geçmedi. Doktor bana söyledi. Şu anda çalışamazsın 6 ay tedavi sonrası çalışabilirsin dedi. Bu şekilde yazdığını söyledi.
6 ay beklemeleri gerekmez mi? Yıllardır bekliyorum.

Atandığnız kurum çalışabilir raporu istemez ise sıkıntı olmaz, yanlış hatırlamıyorsam ekpss başvuru sırasında sağlık raporu veriliyor o geçerli olması lazım, yinede emin olmak için atandığınız kuruma danışın hayırlı olsun bu arada

Bu 6 aylık sürede haklarını alman gerekiyor.

Hak kaybına uğramazssın inşallah Şamil.

allah insanı iyi doktorlarla tanıştırsın, versin çalışır raporunu işe başlayın daha sonra ücretsiz izin veya istirahat raporu versin. kpss ye her yıl kaç milyon kişi giriyor kaç kişi alınıyor doktoruna anlat durumunu verdiğin emekler boşa gitmesin hocam

Bi bilirkisiden yardım al bence, hukuki danışmanlık ne yapabilirsin bi bak lütfen

Senin raporun benim içinde yol gösterici oldu. Demek ki atak geçirdiğimde işe geri dönüş davası açsam bende denemeyecektim. Çünkü benim sözleşmem rapor aldıktan sonra iptal edildi.

Raporda da vasi atanmıştı. Çalışamaz verilmişti.
Memuriyetimiz durduk yere gitti.
Siz sizolun ilaçlarınızı kafanıza göre ben iyileştim diye bırakmayın.

Ben öyle yapmıştım. Büyük bir atak yaşayıp işimden oldu. Banada 1 yıl tedavi olması yazmışlardı.

@xdedahii, nasıl gidiyor anlatsana ne raporu aldinki engelli raporumu aldın bizim kurumdada geçen ay biri atak geçirdi şizoydu 1 ay hastanede yattı geri geldi işe başladi sıkıntı yok ekpssyle atanmişti memur mebte
Sizinki hangi kurum

Sözleşmelimiydiniz 657 mi tabiydiniz

@Şamil676767, adalet bakanligi sıkıntı keşke MEB yazaydin MEB durum bildirir falan istemiyor engelli raporu yeterli oluyor

Son düzenleme:
Üst Alt