Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS ile atanınca devam eden örgün eğitim hayatım ne olacak?

james7773424

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Ben Medipol ünv.-PDR'de okuyan engelli bir öğrenciyim. EKPSS ile hizmetli olarak yerleştirmem yapıldı, şu an atama süreci işliyor. Benim size sormak istediğim şu: PDR bölümü örgün olduğu için ileride nasıl ikisini (üni-iş) birlikte yürüteceğim bilmiyorum. Mecburen başka bölüme geçmem gerekiyor sanırım. Açıktan ya da ikinci öğretim den okuyup öğretmenlik yapabileceğim bir bölüm var mı? Ne yapmalıyım, hocaların insafına kalıp bölümümde kalmalı mıyım?

(ek bilgi->%70 devam zorunluluğu var.)

Aynı durum bende de var. Bu dönem zaten uzaktan eğitim. 1 dönemim kalıyor 3 ay daha gitmem lazım. Okulu dondurup 1-2 yıl sonra ücretsiz izinle gideceğim.

Aynı sorun kardeşimde de var .siz ne yaptınız okula devam etme şansınız oldu mu ?yoksa doldurdunuz mu? Acil cevap verirseniz çok mutlu olurum

Siz ne yaptınız? Pdr yi bitirebildiniz mi ? İş yeri esneklik sağladı mı

james7773424
Aynı sorun kardeşimde de var .siz ne yaptınız okula devam etme şansınız oldu mu ?yoksa doldurdunuz mu? Acil cevap verirseniz çok mutlu olurum

Siz ne yaptınız? Pdr yi bitirebildiniz mi ? İş yeri esneklik sağladı mı

34sena etiketlediğiniz kişinin son giriş tarihine bakacak olursak acil cevap almanız zor

Üst Alt