Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekpss sonrasında içimde oluşan o boşluk..?

Overlord

Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
19
Merhabalar herkese.. ben 3 defa ekpss ye girdim fakat dün girdikten sonra içimde bir boşluk oldu geçen senede bu his vardı ama pek etki etmemişti çalışıyordum çünkü ama bu sefer baya duygusala bağladım diyebilirim keşke pazar günü yine sınav olsa :D aranızda bu duyguyu yaşıyan varmı ?

Birden frene bastı beynim sürekli tekrar deneme derken o sürece alışmışım

aynen öyle amacın kalmamış gibi his oluyor 2 sene var sınava nasıl bekleyecez o kadar bilmiyorum

Ben hiç heyecan falan yapmadım, pek umudum da yok çünkü herşey torpil olmuş girmek için girdik işte, bi yeri tutturursam sürpriz olur 😅 çalışmadığımdan değil yani ne bileyim işte,, bu arada tercih ne zaman olur sizce

@Losdy,

torpilin dönmediği tek sınav sanırım ekpssdir. mülakat yok puanı alırsın sıralaman belli olur tercih yaparsın atanırsın. bazı bakanlıklar yaşadığın ile tayin kolaylığı bile sağlar

KEŞKE TABAN PUAN 60 VE UZERİ YAZMAK YERINE 80 85 UZERİ OLSA DA İNSANLAR BOŞUNA ÜMİTLENMESE TABANI GEÇTİM DİYE BOŞUNA SEVİNMESELER GEÇSELERDE ÇÜNKÜ BİR İŞE YARAMIYOR ORTAÖĞRETİM 85-95 ARASI ANCA ATANIYOR

6 sene sonra girdim sınava sırf değişiklik olsun diye. Kazanma ümidim yok. 10 senedir çalıştığım bankada memnunum. 4 yıl 2 ay 29 gün sonra emekliliğim gelecek zaten. Formalite icabı girdim. Hiç bir derse çalışmadım kitap yüzü çevirmedim. Bakalım ne olacak ?

@famecatcher,
inşallah hocam ya

@Losdy,
hocam merkezi atamalarda torpil yok olması için milletvekili müsteşar olması lazım büyük torpil lazım yani torpilden ziyada alım sayısı yok adam akıllı kadro verseler millet rahat atanacak ocakta atama oluyor artık son 4-5 senedir 2025 ocağı bekleyecez yapacak birşey yok

@hckmk,
ne 85 i hocam son taban puanları 89 felan en düşük tabi bölüme göre değişiyor ben bile hesaplarıma göre 90,79 aldım acaba atanabilcek miyim diye düşünüyorum yoksa 2025 ocaktan sonra sınava çalışmaya başlayıp daha donanımlı giricem sınava

@Alman,
hocam hangi bankadasınız sınava ne düzeyde girdiniz ayrıca bence emekli olmayın çünkü herşey almış başını gitmiş tabi bu benim görüşüm

Sinavdan sonra cok yorgun hissediyorum , hala ustumden atamadim, 2. Universite okuyorum , vizelere girecek gucu kendimde bulamiyorum.
Hala olan olmus yetistiremedim, yapabilecegim sorulari dusunuyorum:(

İşletme mezunu epilepsi hastası 10 yıllık mesai arkadaşım. Açık öğretimden felsefe bitirdi ve sonra formasyon aldı. Şimdi istifa etti kendi memleketinde bir lisede felsefe öğretmenliği yapıyor.

@Skyline,

milli eğitim bakanlığı ve sağlık bakanlığı. diğer bakanlıklar da da asalet tasdik olduktan sonra tayin kolaylığı olduğunu biliyorum örneğin içişleri bakanlığına bağlı kuruluş olan AFAD

@neron+,

ah be hocam atanalım da tek derdimiz tayin olsun ya :'( sıkıldım artık bu döngüden inşallah 90 buçuk puanla atanırım (puan hesaplamasıdan söylüyorum) daha 3 hafta var sonuçlara

EKPSS ye girmeyenler hiç bir işte çalışamaz mı ?

@Ahmet T,

Engelin nasıl ne kadar işgörmez olduğuyla ilgili sanırım. ben atipik psikozum bimde işe girdim personel olarak.

@Skyline,
yüzde seksen raporum var bi iki ay içinde yüzde seksen tam bağımlı rapor çıkacak inşaAllah

Üst Alt