Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ekpss tercihleri

trend85

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Aylardır 05.08.2014 u bekliyoruz.Yüksek alan düşük alan hepimiz .Bir grup gitti grev yaptı . Onları tanımam etmem .Iyi yaptıkları şeyler var

1.Hak aramak
2.Tercih sayısını artırmak

Oraya giden grup, onu destekleyen arkadaşlar lütfen bir elinizi vicdanınıza koyun.Bu yaptığınız çok mu iyi oldu ne zamana ertelendi Allah aşkına ne olacak şimdi ? Benim huzursuz geçen gecelerimi günlerimi artirdiniz bu mu hak aramak bu mu kul hakkına girmemek? Tamamen belirsizlik sayenizde aynaya bakın ve gururlanin.

Ben bunu bencillik olarak görüyorum .Siz hastalığın ne demek olduğunu bilseniz de umursamadığınızi görüyorum ne yazık değil mi ? Hastalıktan kıvranarak ağlayarak hatta ders çalışabilmek için tek başıma kalarak emek harcadım ben ve benim gibiler bunu reva görüyorsanız ne olur insanliginizdan şüphe edin artık

En önemli nokta bazıları yüksek alana kismetinde yoksa olmaz diyor olabilir doğru olabilir ama en azından kaçıncı atamada gideceğini anlardı herkes.Bir atama yapılır ikinci atama için baskı kurulur.Siz ne yaptınız şimdi objektif olarak cevap verin kendinize....

Üst Alt