Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS'ye girişte yaş sınırı var mı?

Turkgenc1

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Ekpss ile atanmada yaş sınırı var mıdır? Varsa sınır nedir

Ekpss'de yaş sınırı var mı?

Herkese iyigeceler
Ekpss de atandıktan sonra yaş sınırı varmı?
Belli bir kriter koyuyorlarmi yaş ile ilgili?

Merhaba ,
Ben % 40 oranında bipolar bozukluktan engelliyim.Ekpss ye girmek istiyorum .Ancak yaş sınırı var mı bilmiyorum.
Ekpss yi geçtikten sonra mülakat yapılıyor mu ? Bir de ben veri hazırlama ve kontrol işletmeni kadrosuna atanmak istiyorum.Lisans mezunuyum.Meb onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikası almak zorunluluğu var mı ? Bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi ?

Teşekkürler

Bu arada 4318 ssk prim günüm var ve yaklaşık 3 yıl sonra vergi indiriminden emeklilik talebi hakkım var.Ekpss mi vergi indiriminden emeklilik mi açıkcası karar vermekte zorlanıyorum.Şu an çalışmıyorum...

Sorularının cevabı hayır. Ayrıca bir sonraki sınav 2020 ortasında. Sonuçlar açıklansa 2021'e doğru. Atamalar ise 2021'in ilk çeyreğinde hatta ortasında. Uzun lafın kısası sınavdan derece yapsanız dahi neredeyse 3 senelik bir süreç söz konusu. Değer mi değmez mi siz karar verin. Maddi sıkıntılar ile boğuşmuyorsanız bence bu süreci emekli olmak için harcayın. Yüzbinlerce hiç iş bulamamış, işe başlamamış gençler var fırsat kollayan hiç önlerini kapatmayın bence.

Turkgenc

genelde 35 yaş sınırı var kardeşim bazı kurumlar 30 yaş sınırı koymuş yaşa takılanlar var

Gamlı Baykuş

Teşekkür ederim yorumlarınız için..Büyük ihtimalle emekliliğe başvuracağım..Umarım olur..

Sağlık teknikerliğinde memur olmada yaş sınırı var mı

Arkadaşlar ekpss sınavına girdim 2018 de sağlık teknikleri olarak memur olmak için yaş sınırı var mı bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi

urfalı33
kurumdan kuruma değişiyor bazıları 30 yaş sınırı bazıları 35 yaş sınırı koymuş bazı kurumlarda yaş sınırı yok

Ben 41 yaşindayim .2018 /2 EKPSS ile Milli Eğitim Bakanlığı'na Veri Hazirlama ve Kontrol İşletmeni pozisyonuna atandım.Diger kurumları bilmiyorum ama MEB de yaş sınırı yok arkadaşlar.

İyi günler dostlar. EKPSS de sınava girebilmek için 65 yaşının doldurmamış olmak şartı var. Ancak tercih yaparken yaş sınırı ne oluyor?. KPSS de sınava gierken yaş sınırı yok ancak atanmada sorun oluyormuş. EKPSS de aynı sıkıntı varmı acaba. Bilen bir dost aydınlatırsa sevinirim.

Üst Alt