Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

El cerrahisi ile ilgili olarak hangi doktoru veya hastaneyi önerirsiniz?

ergün1

Üye
Konular
109
Reaksiyonlar
0
merhaba arkadaşlar,
el cerrahisi olarak, önerebileceğiniz ortopedist,plastik ve kon.cer. uzmanları var ise lütfen paylaşır mısınız?
ergün

ben haydarpaşa hastanesinde ameliyat olmştm elimden,oraya sordum en iyi el doktorları nerde diye,çapayı tavsiye ettiler,çapaya gittim elimi ameliyat etmediler felç riski çokmş diye, bende şişli etfal hastanesi plastik cerrahi bölümüne gittim,ameliyat ettiler riskide göze aldılar ve ameliyat çok başarılı oldu,bence şişli etfal hastanesine bi git

Eğer gitmek sorun olmazsa Türkiye'de sayılı doktorlardan 1 tanesidir kendisi.Benim elimin ameliyatınıda vede diğer sinir ameliyatlarımıda kendisi yaptı.Linkini vereyim bi görüş incele sitesini bakalım,daha önce Ankara'da görev yapıyordu şuanda Hatay'da görev yapmakta. Hiç düşünmeden kendimi ve canımı veririm kendisine insanlığı kişiliği sevgisi saygısı herşeyden öte bir baba insandır kendisi:

Prof.Dr. M.Oğuz YENİDÜNYA

Üst Alt