Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

El ve ayakta saklı şifa noktaları....

hüseyin19

Üye
Konular
165
Reaksiyonlar
0
hand_reflexology.jpg

Bazı falcılar sağ elin içine bakarak şimdiki durumu, sol ele bakararak geleceği yorumlarlar.

fala hiç bir zaman inanmadım, inanmam da. yalnız ellerdeki ,alındaki, parmak uçlarındaki çizgiler, ayak altındaki şekiller bir çok alanda faydalı bilgilere ulaşmak için kullanılıyor..

ellerde terapi noktaları var ve bu noktalar uyarılldığında güzel sonuçlar alına biliyor .

yine ayak altındaki hassas noktaların uyarılması sp hastalığında güzel neticeler varmiştir.

uzak doğuda yıllarca bu teknikler uygulanmıştır.ayaktaki her bölüm farklı organalrı tremsil eder rahatsız olan organı gösterte bölge sık sık uyarılmalıdır ki fayda sağlasın..

ayak_harita.gif

cin tibbi cok ilgi cekiyor cekmesinede bu karar ilac doktor olunca onlar geride kalmadimi ama genede guzel birsey yazman huseyin
ben sagirimya ordan burdan okuyup su 9 nolu yeri o kadar masajladim banamisin demedi

Shukufe
bu noktalara mesaj yapmak bir anda sonuç vermez am ısrarla sürdürülürse çok fayda sağlarbiz her şeyin bir anda olmasını istiyoruz.. o da mümkün değil..

sahi akapunturun faydası varmı türkiyede gerçekten iyi bir akapuntur uzmanı var mı..

Üst Alt