Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emekli çalışanım. Vergi indirimi alabilir miyim?

Murateskisehir

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
1
Merhaba bir konu hakkında bilgi almak istiyorum kime sorsam net cevap alamadım umarim birisi yol gösterir 4 yol önce vergi indiriminden emekli oldum 4 kere süreli rapor aldım velhasıl hâla çalışmaya devam ediyorum sgk beni kontrole gonderiyor vergi dairesine gondermiyor yada ben öyle biliyorum şuan çalışıyorum ve vergi indirimi alabilirmiyim birde eşimde yeni işe başladı oda benim vergi indiriminden faydalanabilirmi

Ben de emekli çalışanım . Vergi indiriminden faydalanıyorum .

@Murateskisehir Kendiniz cevabı vermişsiniz zaten vergi indirmi ile emekli olmuşsunuz bu durumda vergi indiriminden yararlaniyorsunuz Ayrıca eşiniz sizin vergi indiriminden yararlanamaz.

Vergi indiriminden emekli olup yeniden neden vergi indirimi almanız gerekiyor anlamadım.

Vergi indiriminden yararlanmak dedidi çalıştığı işyerinden maaş farkı almış oluyor.bwnde emekliyim bende alıyorum

İyi günler yetim maaşı alıyorum vergi indirimine basvursam maasimda yükselme olabilir mi acaba

Vergi indiriminden emekli olsanız bile tekrardan çalışıyorsanız vergi indirimi tekrar devam eder vergi indirimi bir kez alınır çalışma hayatı boyunca devam eder emekli olup çalışsanız bile. vergi indirimi sadece emekli olmak için alınmıyor ayriyetten az da olsa maaş da ufak bir katkısı oluyor

Üst Alt