Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Emeklilik kontrol muayenesi için hastaneye başvurdum. Vasi atayacaklarmış. Bu yetkileri var mı?

TIBET26

Üye
Konular
74
Reaksiyonlar
0
Herkese merhaba ben bugün Sultan Abdülhamid Han hastanesine kontrol muayenesi için geldim. Psikiyatri bana vasi atanmasına karar verdi. Böyle bir yetkisi varmi ogrenebilirmiyim. Rahatsızlığım Şizoaffektif bozukluk. Bilgisi olan varsa cevap bekliyorum teşekkürler şimdiden birde bana vasi atanırsa ne olacak ne gibi bir kısıtlamalar geliyor. Rapora atak zamanlarında kontrol altında tutulması diye yazmış

Merhaba sultan Abdülhamid Han hastanesi kontrol muayenesinde engelli raporuna vasi atamasına karar vermiş. Şimdi ben nasıl bir yol izlicem. Ne kadar sürede başvurmam gerekiyor. Başvurmazsam cezası varmi bilgisi olan cevap verebilirmi

@TIBET26,

Maaşın devamı açısından buna uymak zorundasın, aksi halde kontrol muayenesinde onay vermez sanırım. Vasi olacak kişiyle adliyeye gidip başvurman lazım...

Üst Alt