Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

En değerlime.

Haticenuur

Üye
Konular
28
Reaksiyonlar
0
Seni tanıdığım ilk günden beri vazgeçmedim senden . Aynı şeyleri istiyorduk . Aynı şehir , Aynı huzur , Aynı yatakta sana sarılıp uyumak . Şapşalca şeyler bazen . Ve ben ilk defa birinin kokusunu içime çekmeyi yürekten istedim , İlk defa birinin ellerini avucuma alıp parmaklarıyla oynamayı , İlk defa sabah uyanırken , 5 dakika daha uyumak için nasıl direniyor diye merak ettim ve gözlerinin kapaklarını mahur mahur hayal ettim . Ve ilk defa birinin nasıl uyuduğunu .Her gün katlanarak arttı bunlar . Seni neden sevdiğimi hiç anlamadım ben . Çok sebep vardı belki ama hiç benim değildin hep uzaktın bana . Halen biz olmayı bekliyordum. Mutlu olamaman canımı yakıyor çünkü ben 1 yıldır sürünüyorum.Ama keşke istediğim gibi sevebilseydim seni .. Sana dokunamamak canımı her yaktığında , Sabret bir gün yanında olacağım diyordu içimden sana dair bir ses. Mesafelerin bir önemi yok demek çok önemli umarım bu olur zamanla . Ama nasıl uyuduğunu bile merak ediyorum hala . Bir de üşür mü diye . Ve hala sana sarılarak uyuyorum . Üstünü iyi ört . Sıkı giyin .
Ve kimsenin boynundan öpmesine izin verme .

Üst Alt