Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli aracım için evin önünde park yeri talep edebilir miyim?

vay be lükse bak 😂yanlış anlama üstad araba almışsın ben ve bir çok kişi o şerefe nail olmak için çalışıyoruz arabayı bı alsak ah ah şaka bir yana bununla ilgili şayet site içerisine yaptıracak isen kat maliklerinin imzası ile uygun yer var ise neden olmasın ,yönetici ile görüş sonuçta özel durumun var bununda bir kolaylığı mutlaka vardır

@gökhan46,
yok evimde siz kiracı olsanız da yönetici ile görüşüp ve diğer apartman sakinleride uygun gorurur ise yaptırabilirsiniz sakın ya nlis anlamayin beni çok hoşuma gitti yazdığınız kendinize ait garaj cümlesi lütfen darilmayin latife yaptım

Son düzenleme:
@gökhan46,
Merhaba;ilgili ilçe belediyesine başvurunuz halinde tek araçlık yer size yapıcaklardır.

@sclafgut,
ayrıca trafik şubeyede başvurarak engelli araç kimlik kartı alabilirsiniz.

@sclafgut, özel olarak istediği için yapacaklarını sanmıyorum
Evimin girişine rampa için belediye'den yapmasını istedim evim Özel mülk olduğu için yapmadılar

@çirkin1 şuan da çogu evlerde var. Apartmanlar da rampa olmamasına üzüldüm. Belediyenin dışında başka başvuracagınız yerler vardır belki oralara başvurun umarım en kısa sürede yaptırırsınız.

Belediye yer ayırmayı bırak apartmanın kapısının önüne araba park edilmesin diye duba bile koymuyor.

Üst Alt