Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli hibe desteği başvurum aktif şahıs şirketim olduğu için reddedildi..?

alcetasarim

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar merhaba,

Bildiğiniz üzere e devlet üzerinden engelli hibe desteği başvuruları devam ediyor. Bende %45 oranında engelli bir birey olarak başvurumu yaptım.

Yaptığım basvuruma dün cevap geldi, faal mükellef yani şahıs sirketimin olması sebebi ile projeniz iade edildi güncelleme yapmanız gerekiyor diye bir uyarı aldım. Türkçesi; faal herhangi bir şirketin varsa kapat sonra tekrar başvurunu yap değerlendirelim, anladığım kadarıyla. (bu arada ayni zamanda SGK li olarak kamu hastanesinde hasta yönlendirme personeliyim)

Dediğim gibi başvurum ile alakali tek sıkıntı faal mükellef yani şahıs sirketimin olmasıymış. SGK li olup kamu görevlisi olduğum sistemde tespit edilirdi tahmin ediyorum ona göre de cevap gelirdi. İskura sordum telefondaki yetkili de tam bilgi sahibi değil.

SGK li olup şu an kamu hastanesinde çalışıyor olmam daha sonraki süreçler için sıkıntı yaratır mı?

(Yaratıyor olsa bunu geri donus yaparken belirtirlerdi tahiminim.) Bilgisi olan arkadaşlar yazarsa çok memnun olurum.

İyi forumlar.

Üst Alt