Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli(mi)yiz

MISRA

Üye
Konular
24
Reaksiyonlar
0
[FONT=Verdana]Karanlıklar içindeyim ya da daha az görüyorum aydınlığı
Umutlarım aydınlık, azim ışığım sürekli yanık, rüyalarım sizin görmediklerinizle süslü kim bilir
Resimler çizebiliyorum görmeden.
Ensturumanlarla anlaşabiliyor, çalabiliyorum[/FONT]

[FONT=Verdana]Okuyorum bende kendi alfabemle kendimce
Görebiliyorum gönlümün gözleriyle…

[/FONT]

[FONT=Verdana]Duymuyorum sesleri söylenenleri, sessizlik hâkim dünyam da
Bir bilseniz duysanız içimin sedalarını neler söylüyor kim bilir
Gözlerim ellerim mimiklerim, benim sesim
Yüreğimin sesiyle duyuyorum denizdeki dalgayı, kuşları, börtü böceği
Sevdiklerimin sesini.
Yüreğimin sesiyle sesleniyorum yaşama.
[/FONT]

[FONT=Verdana]Yürüyemiyorum, koşamıyorum, yürümek ayakta durmam için destekçilerim var
Tutunuyorum inadına yaşama ellerimle, kollarımla, en önemlisi duygularımla
Duygularım yürür koşar benim, duygularımın yürüyüp koştuğu uzaklıklara koşabilir misiniz kim bilir

[/FONT]

[FONT=Verdana]Karanlığımız, sessizliğimiz, yürüyemediğimiz ya da yürüme şeklimiz yüzünden ön adlarımız var
Duyarken incindiğimiz, kimi zaman gülümsediğimiz
Zorluklara her şeye rağmen incitmek istemeyiz çünkü incinmeyi biliriz, bilenlerdeniz

[/FONT]

[FONT=Verdana]Varız başardıklarımızla başaramadıklarımızla, yaşıyoruz yaşamdayız umutlarımızla
Dinleyen, anlayanlara teşekkür ederiz,
Görmemezlikten gelip anlamayanlara da kendi karanlıklarında, sessizliklerinde, yaşamda ki yürüyüşlerinde başarılar dileriz…
MISRA[/FONT]

[FONT=Verdana]Varız başardıklarımızla başaramadıklarımızla, yaşıyoruz yaşamdayız umutlarımızla

Varolmak için önce inanmak gerkiyor.İnanmakta başarmanın neredeyse yarısını teşkil eder.
[/FONT]
Engelli, özürlü, sakat herneyse işte çok güzel anlatmışsın perim. Yüreğine emeğine sağlık.

Umut etmek ve inanmak yaşamdaki iki önemli duygu...Teşekkür ederim andaşım...

Teşekkür ederim akçay87...

Bizleri görmezden gelenleri elbette biz görüyor ve biliyoruz. Aslında şiirin anlattığı gibi bu insanlar kendi karanlıklarınıda göremiyorlar. Bizim farkımız karanlıkları da görmek ve aydınlatmaya çalışmak olmalı.
Gönlüne sağlık MISRA.

Teşekkür ederim Tayanç...

[FONT=Verdana]Yüreğimin sesiyle duyuyorum denizdeki dalgayı, kuşları, börtü böceği
Sevdiklerimin sesini.
Yüreğimin sesiyle sesleniyorum yaşama.

ötesi varmı ya :) harikasın
[/FONT]

Çok teşekkür ederim tılsımcım :)

Üst Alt