Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli raporu % si kaç olur tahminen

ALTPKN

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Herkese merhaba arkadaşlar konu hakkında bilgisi olup yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür etmek isterim ben 2 buçuk yıl önce trafik kazası geçirdim sağ skafoid ile radius başı kırığı ameliyatı oldum fakat alçı sürecinden sonra dayanılmaz acılar çekiyordum sintigrafi sonucunda refleks sempatik distrofinin geç fazı tanısı koyuldu yani kopleks bölgesel ağrı sendromu neredeyse sağ elimi bir yere dokunduramıyorum skafoid kaynamıyor ve el bileğim ile dirsek hareketlerim her yöne kısıtlı bileğim bükülmüyor sağa sola çok az oynuyor sağ elimle iş göremiyorum FTR SONUÇLARI BU ŞEKİLDE SAĞ DİRSEK FLEKS 110 SAĞ EL BİLEĞİ FLEKS 45 EKST 30 UD 30 RD 20 SÜSPANSYON 20 PRONASYON 80 ARTI RSD / NOROLOJİ SAĞ ÜST 4.15 TABLO 4.2.9 DOMİNANT / ORTOPEDİ YORUMU SAĞ SKAFOİD KAYNAMAMIŞ KALÇA LEĞEN KEMİĞİNDEN PARÇA ALINIP TEKRARDAN AMELİYAT EDİLMESİ LAZIM HAREKETLER KISITLI DİRSEK RADİUS KAYNAMA TAM HAREKETLER KISITLI ŞEKLİNDE sizce sonuç ne olur teşekkür ederim

Üst Alt