Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engellilere diş tedavisi nasıl yapılıyor?

zeynep71

Üye
Konular
86
Reaksiyonlar
0
Arkadaslar diş dolgum düştu. Öncedende düşmuştu. Diş hastanesine mi gitmek daha iyi üniversite hastanesimi gitmek daha iyi yoksa özelmi? Uzun süreli aynı pozisyonda kalamiyorum. Bazı ilaclardan bogazım şişiyor. Engellilerin diş tedavisiyle ilgili çikan uygulama nasil bilgilendirirseniz sevinirim..

Bende diş kaplama yaptırdım sakın civalı dolgu yaptırmayın yoksa sağlığınızı tamamen kaybedersiniz kompozit dolgu talep edin, basbayağı civalı amalgam dolgu ile ağzımıza zehir koyuyorlar ve o zehir yavaş yavaş bizi hasta ediyor bir diş yüzünden vücut sağlığından oluyoruz

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Civa başlı başına insanlar için zehir hocam. Doğru söylüyorsunuz. Hala kullanıyorlar mı ya civa. İnanılmaz...

okatur

Ortaokuldan beridir ağzımda amalgam dolgu var hiç hasta vs olmadım. Bana biraz saçma geldi.

Alman

Onu sen bilemezsin alman yaşın 40 ı geçsin o zaman görürsün bende sağlıklıydım amalgam dolgu dan sonra tansiyon I baş gösterdi ve diğerleri

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt