Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

"Engellileri Fark Ediyorum" projesi için anket çalışması

Melek hanım merhaba,

Ankete katıldım, soruların çoğu ortopedik engellilere yönelik sorular. Engel seçildikten sonra sorular engele göre oluşsa bence daha iyi olur, birde şıklar arasında kararsızım/kısmen gibi seçeneklerde olmalı, bunlar benim düşüncelerim, teşekkürler.

Ben de anketi doldurdum.

Evet-Hayır dışında cevaplar vermek istediğim sorular vardı ama maalesef şıklar arasında buna uygun seçenek yoktu.

Ben de katıldım.
Herkesi katılmaya davet ediyorum.

Siz anket düzenlersiniz de biz katılmaz mıyız hiç :eek:

sadece evet ve hayırdan ibare cevaplar pek yeterli değil ve sadece ortopedik engellilere has sorular gibi göründü bana da.

şöyle izah edeyim:
Kamu kuruluşlarında asansör var mı?
-evet var ama çalışıyor mu bakalım o asansör, düzenli bakımları yapılıyor mu :p

Engelliler için ayrılmış otopark alanı var mı?
-Evet var da bakalım sağlamlardan fırsat bulup da kullanabiliyor muyuz...

Otobüslerde rampa var mı?
-evet var da şoför tenezzül edip de rampayı indiriyor mu veya durağa yakın yanaşıyor mu hiç...

Otobüsün rampası sağlamdır, şoför çok iyi niyetle yardımcıdır Gelgelelim durakta park etmiş araçlar kuyruk olmuştur yolun orta yerinde bin otobüse binebilirsen.

Anketi doldurdum..:)

tek bir engel tek bir konu üzerine odaklanılmış kısıtlamalı dar görüşlü bir anket olmuş ama gene de doldurup yolladım!

Katıldım ankete. Verilerin dağılımı yani sonuçlarını nasıl görebiliriz Kalem

Arkadaşlar,
öncelikle katılımınız ve görüşleriniz için çok teşekkür ederim.
projede görev alan öğrencilerin danışman öğretmenlerine bu linki paylaştım. Eleştirilerinizi ilettim.

Bu projeden açıkçası benim de dün haberim oldu. projede yer alan öğrencilerin çoğunun dersine giriyorum , öğrencilere de bizzat görüşlerinizi ileteceğim.
Bu projeyi yürüten öğrenciler lise öğrencisi. 2 danışman öğretmen arkadaşımızla birlikte yürütüyorlar projeyi.

ayrıca engelli olmayanlar için de bir anket çalışması yapıyorlar: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd1UNCPX-5-hc6Jj4EkgQkpEb2aIwfskrTmbpQAtKclw9ApUA/viewform
proje kapsamında 2 anket çalışması hazırlamışlar.

eksikleri olsa da ankete katılırsanız gerçekten memnun olacağım.
Ayrıca öğrencilere diyeyim de gelsinler kendileri cevap versinler:)

Son düzenleme:
Ankete katıldım ama çoğuna verilecek cevabım yoktu. Çalışıyor ya da öğrenci seçeneği dışında emeklilik seçeneği de olmalıydı.

Farkında olmadan Ankette katıldım. melek abla umarım hayırlısı olur..herkes katılmalı bence..

Üst Alt