Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engellilerin Taleplerini Sıralayalım.

aramiise

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Tüm arkadaşlara merhaba,

Seçim yapıldı bitti ülkeye hayırlı uğurlu olsun. Hepimizin politk tercihleri farklı olsada beklentilerimiz Hükümetlerden olmak durumunda ve Vatandaş olarakda demokratik ve sosyal hukuk devletinde olması gereken her hakkı talep edeceğiz. Henüz yeni hükümet kurulmadan bizde taleplerimizi sıralayalım sonra düzenleyelim ve son şekliyle hükümete gönderelim istedim.

Benim çok çeşitli taleplerim var önerilerim var bunları sırasıyla yazıcam tartışalım konuşalım ortak bir doğruda taleplerimizi gönderelim takipçisi olalım derim. Ben derim ben dinlerim olmasın dileğiyle tekrar merhaba....

1. Engellilerin tatil yapabileceği hiç kimseye ihtiyaç duymadan denize havuza girip çıkabilecekleri kumsala inebilecekleri şekilde düzenlenmiş mimari ve mühendislik çalışması bir otel veya turistik köy

2. Engellilerin araç alımında 1.6 olan motor hacminin 2.0 olması. Engelli olmayan birinin aracının dizayn ettirilmek kaydıyla engelli biri tarafından kullanılmasına olanak sağlayacak düzenleme.

3. Engellilerde akaryakıt indirimi (Tüm Türkiye içinde olabilir)

4. Engellilerin emekli maaşlarının en üst seviyede yükseltilmesi.

Lütfen sizlerde katılın safları sıklaştırın arkadaşlar....

arkadaşlar, birde biz engellilerin rapor çilesi.... biliyorsunuz, ayrı işlemler için ayrı rapor çilesi. bir rapor bir kurumda geçerken, başka bir kurumda, tekrar rapor isteniyor. oysaki hepsinde sürekli ibaresi yokmu? oranı yokmu? (var) neden bu eziyet...bu durumun düzelmesi gerekir.. inşallah düzelecektirde....saygılarımla....

aslında ücretsiz ev verilsin. neden bankaların insafına kalalımk ki...

Rapor çilesini ekleyelim Valilik bir defaya mahsus tespit edip raporlandırsın ve sonrasında tüm resmi kurumlarda geçerli olsun.

ben 15 ay kadar önce sağ bacak diz altı ampütasyon ve kalp baypas raporu aldım 2 sene geçici rapor verildi .bırakın sürekli ve değişmez raporu.şimdi bacağım ne zaman uzayacak diye bekliyorum.:):):)

2022 maaşlarımızı aylık olarak almak istiyorum.........

ihtiyar delikanlı;bt6738' Alıntı:
ben 15 ay kadar önce sağ bacak diz altı ampütasyon ve kalp baypas raporu aldım 2 sene geçici rapor verildi .bırakın sürekli ve değişmez raporu.şimdi bacağım ne zaman uzayacak diye bekliyorum.:):):)

İhtiyar Delikanlı uzamasını beklemeyelim diyorum bende. Hak ettikleri şekilde konuşalım

Üst Alt