Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engellilerin toplumda kabul görebilmesi için süper başarı hikayeleri olmalı!?

GRAHAM BELL

Emektar Üye
Konular
271
Reaksiyonlar
112
nerenizden engelli olursaniz olun insanlar sizden super basari bekler...
milyarlarca kendini normal addeden insanlarin basari hikayesine ihtiyaci yoktur. ama engelliyseniz bir basari hikayeniz olmali muhakkak super insan olmak icin.onlar birseyleri basarmak zorundadir diyor birileri:)
bu konuda neler dusunuyorsunuz.

İşimi aksatmadan yapıyorum Çalıştığım yerde kabul görüyorum Sosyal yaşamda da .. Bu bana yetiyor.

Konuya gelecek olursam engellilerin iş yaşamına, diğer kişilere nazaran daha şanssız başladıklarını düşünüyorum. Aynı cv ile işe başvuran iki kişiden biri engelli olsa, işe kesinlikle diğer aday alınır. İş yaşamında kariyer yapmak, terfi yapmak için süper bir performans göstermek gerekiyor. Bazen bu başarılar da göz ardı edilir, başarılı bir görme engellinin santral operatörü işine yönlendirilmesi gibi, önyargılar, önyargılar.

hemen hemen hepimiz yaşamışızdır, ağlaya ağlaya olgunlaştık :)

Daha engelli engelliyi kabullenememişken toplumdan bunu beklemek komik gelmeye başladı.

Bio
Aradığım yorum abi %100 haklısın.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt