Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelliye Her Alanda Evrak İşkencesi!

EKSPERN

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
DEĞERLİ OKURLAR

26/05/2015 Tarihinde kaza geçirdim.Sağ elimi kaybettim dirsekten itibaren his kaybı var.
Tedavimi Tıp Fak. Hastenesinde yapıldı.
Tedavi sürecinde iş görmezlik raporu alarak ,rapor parası ile geçindim.
ALDIĞIM İŞ GÖREMEMEZLİK RAPORLARIN hepsinde olay tarihi veya rapor bitiş tarihinde yanlış oldu. Rapor düzeltirmek benim işim oldu artık.
Raporum bitti, iş yerini mahkemeye verdim diye işten atıldım. Sürekli iş göremez ve engelli emekli olalım istedim. Hastaneden aldığım raporları en az 50 günde aldım.aldığım raporlar aynı ilde bulunan kurumlar arası gönderilme süresi 20 gün İL dışı evrak sonuçlanması en az 60 gün.
Rapor yeterli değil tekrar rapor almak 6 ay.İşin özeti engelli olmak bir yana engelli ve acı sızı çekerek evrak ve rapor takip etmek bir azap ve işkence

Maluliliyet tespiti ve engelli maaşı için müracaatım hala neticelenmedi.
Engelli maaşı almak sgk iş kazası birimi için alınan raporlar yeterli değil dediler Fizik tedavi rapor sonucu istediler.6/10/2016 tarifinde çıkan rapor hala bağlı bulunduğum sgk kurumuna gelmemiş.
Rapor gelecek rapor ön yazısı yazıp gönderilme ve cavap yazısının gelme süresini düşünmek bile bana ızdırap veriyor.Engelli vatandaş ne yiyecek nasıl geçinecek bunu düşünen yok.

Elim ve kolumu gören biri gözlerini kapatıyor halime acıyor.Bu engelle hala nasıl maaş alamamışsın diye hayretle bakılıyor

Son düzenleme:
EKSPERN

Biz sorun çözen değil kanırta kanırta eziyet çektiren ve bundan gerçekten zevk alan insanların çoğunlukta olduğu bir devletiz. O ona, o ona, o ona... İnsana ve zamana saygımız sıfır. Buna bir de sakatların acınası, insanımsı varlıklar olarak algılanmasını ekleyin, durumumuz gariban mültecilerden hallice!

Üst Alt