Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Epilepsi ile ilgili önerebileceğiniz iyi bir doktor var mı?

trackyali

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
slm arkadaşlar, arkadaşımın çocuğu epilepsi ve iyi bir doktor bulamadık istanbulda iyi bir doktor tavsiyesine ihtiyacımız var acil. nöbetler sıklaştı lütfen yardım..

Selam, size hikmet uluğ medikal park hastanesinde bu işin uzmanıdır. muhakkak gidin derim. 0532 616 7313 telefon numarası değişmediyse.
sizin sivas dan hastanız burak kiriş önerdi derseniz sevinirim. çok büyük geçmiş olsun

trackyalı
mrb arkadaşım Prof.Metin TULGAR netten araştır bu adam konusunda tam uzman enson ömür boyu süren bir beyin pili geliştirdi ayrıntıları sitesinde bulabilirsin

bende de epilepsi var.
önereceğim doktorlar, 2004 yılında beni ameliyat yapan ve ameliyet yaptıktan sonra nöbetlerin gelmiyor diyebileceğim kadar gelmesiyle ve geldiği sıra da aklı dengemin bozulmadığını ve ne yaptığımı bilmem de sizlere Prof.Çiğdem Özkara ve Prof. Mustafa Uzan'ı tavsiye ediyorum

adresleri

Vali Konağı Caddesi Narin Apt 167/3 Nişantaşı / İSTANBUL.
Tel Faks: 0212 231 61 00. 0212 231 61 01. Cep : 0532 488 40 67

teşekkürler...

arkadaşlar epilepsi pili sağlıklımı
ömür boyu kesiyormu nöbetleri

Üst Alt