Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Epilepsi ve EEG rapor sonucuna göre ilacımı değiştirmem gerekir mi?

q3rt

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Zemin ritmi 8-10 hz. Alfa dalgalarından oluşmuştur.Göz açıp kapama ile bloke olmuştur.2-3 kez izlenen sol fronto temporal bölge kaynaklı yavaş dalga , keskin yavaş dalga aktivitesinin varlığı ile karakterizedir.Sizce başka uzm. Doktorda görünmemde fayda varmı depakin 500 mg kullanıyorum ilacımı değiştirmem gerekirmi ???

Emre
EEG sonucunu doktoruna soracaksın sonuç nasıl diye iyi veya kötü o söyler sen öncelikle nöbet geçiriyonmu geçiriyosan doktoruna söyle söyledikten sonra tedavinde değişiklik yaparsa ama nöbetlerin devam ederse başka bir uzm.dr a görün.
Ama nöbtlerin yoksa panik yapmana gerek yok benim eeg lerde böyle ve buna benzer yazılar yazıyor.

askerde oldu krizim ve 2 gün sonra çekilen eeg sonucu bu. Beni erzurum askerhastane sevk verdi sevkte askerliğinin muafiyetine sevki uygundur yazıyor o yüzden sordum bunu doktora sorma fırsatım olmadı !!!

Üst Alt