Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Eski siyasi üyeliklerim atanmama sorun yaşatır mı?

Overlord

Üye
Konular
16
Reaksiyonlar
69
İyi akşamlar herkese, konuya gelicek olursak ben liseden mezun olduğumdan beri sadece 3 iş yaptım 2 si geçici diğerinde mobbing yüzünden işten ayrıldım şuan işsizim eskiden de öyleydi lakin babam zamanında beni 3 partiye kayıt ettirmişti (farklı zamanlarda) belediye de iş kovalamak için ve itiraz etme olayı yok bizim ailede beni tanıyanlarınız varsa babamı az çok bilirsiniz bende hiç bilmediğim için koşturdum partilerde belki bi ekmek kapısı olur diye hemde evdeki laf etmesin diye sonra 40 sene dilden düşürmez ama olmadı her neyse ve ben memur aday adayıyım 89 puanım var ortaöğretimde şuan aktif siyasi parti üyeliğim yok lakin tc me işlendi eğer olurda atanırsam (ki inşallah olur çünkü sıkıldım bu döngüden) bu eski üyeliklerim güvenlik soruşturmasına takılır mı ? teşekkürler...

Adı üzerinde güvenlik soruşturması.

Buraya takılacak partiler "terör ve devlet bütünlüğünü bozacak" türdeki partilerdir.

Buraya takılacak partiler "terör ve devlet bütünlüğünü bozacak" türdeki partilerdir. kısmını anlamadım ?

Türkiye'de halihazırda yasadışı kabul edilen siyasi partilerden bahsediyorum, biraz araştırırsan hangileri olduğunu bulursun.

1.i aynı anda 3 siyasi partiye üye olamazsın brine üye olursan diğer üyeliğin otomatik düşer.
2.s devlet memurlarının siyasi partiye üye olması yasaktır.
3.s edevlet den hemen sildir..

@ozmuşlu,
''babam zamanında beni 3 partiye kayıt ettirmişti (farklı zamanlarda)'' parantezi okumamışsın hocam üstelik soruyuda tam okumamışsın şuan aktif siyasi parti üyeliğim yok zaten onuda geçtim aynı anda 3 partiye kayıt olamayacağını bende biliyorum ilk parti üyeliğimde parti sekreteri söylemişti benim asıl sorum şu geçmişteki siyasi üye kayıtlarım (sildirdim) güvenlik soruşturmasında sorun yaratırmı çünkü hepsi tc me işlendi

Güvenlik soruşturmasına girme aşamasına gelirsen emin ol , herseyini incelerler.
Siyasi parti üyeliği o kadar sorun olacak bir durum değil.
Günümüzde malesef çıkarları için a partisinden b partisine geçmek , o düşünceyi benimsemek çok kolay :)

@Hopee3466,
hocam peki instada hükümet alehinde birşey beğendim veya story attım kendime o sorun olur mu

O durumları inan bilmiyorum , ama güvenlik asamasinda detaylıca inceliyorlar.
Varsa yazdıkların hemen silmeye başla bare kalmasın hala oralarda :)

Üst Alt