Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Esselamu Aleyküm Hayırlı Cumalar.

yasin06

Üye
Konular
34
Reaksiyonlar
0
Esselamu Aleyküm Herkese hayırlı Cumalar....,
Lailahe illallah Cumanın sebebiyle, Muhammedün Resullullah gerek yüzün gölgesiyle dünya ve ahiret muradımı ver bizlere ver Yarabbi Melekler duasıyla, Ya vedüdüm, entel maksudum, Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, cennet kapılarını aç, benim ve arkadaşlarımın ve tüm müminlerin günahımdan arındır Allahım Benim arkadaşlarımın günahlarımız varsada senin gibi halikim var Muhammed Aleyhisselam dostumuz var Allahım İlahi kabre vardığım gece lütfeyle, yalnız kaldığım gece bilmediğimi bildir. Kabrimi nur ile doldur. Kevser şarabına daldır, ulu cemalini göster bizlere Allahım Gece gündüz yalvarırım sana dünya ve ahiret muradımı ver bana aileme arkadaşlarıma ve tüm inananlara Allahım Rabbim Allah cc fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedün Resullullah Yarabbim Cuma gibi günümüz var İslam gibi dinimiz var Muhammed sav gibi şahımız var Allah cc dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurduk, üstüne Allahım Sırrım sübhanım Allah cc derdim dermanım Allah, gafil kuluna gam düşmüş, yetiş imdadımıza ya Muhammed Mustafa Kulhüvellahü ehad, bin bir kere ya samed, ya Allah, ya Muhammed umarız senden şefaat biz aciz kullarına Allahım Lailahe illallahtır özüm, Muhammed Mustafadır sözüm, ihlası şerif ile yıkadım yüzüm Ayetele kürsü için sen kabul eyle sözüm Allahım Bugün Cuma günüdür. Dinim İslam dinidir. Dinimin İslam dini olduğuna, yetmiş binin nısfına, mühürledim üstüne Allahım Lailahe illallah üç muradım var, biri cennet, bir ırmak diyarını görmek. Aç cemalini göster diyarını bana aileme arkadaşlarıma ve tüm inananlara Allahım Ya Resullullah Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gündüz yalvarırım sana Her zaman sana muhtacım, cemalini göster biz aciz kullarına Allahım Cennetine davet et Allahım kabrimizde rahatlık, sıratta selamet, tatlı canımız sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle biz aciz kullarına Allahım Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cümleyle beraber bana da nasip eyle. Lailahe illallah selalar duası için, Muhammedün Resullullah arşı ala gölgesi için hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara edalar ihsan eyle Allahım Elif Allah, Nur Muhammed tez selamet eyle bizlere Allahım Ya Celil, etme zelil, gönder delil. İlahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasını ulaştır, duaya açılan elleri icabete eriştir Allahım Allahım senden başka kimsemiz yoktur Lailahe illallah arşı alaya Muhammedün Resullullah şükür Mevlaya diyerek şükrümüzü daim duamızı kabul eyle Allahım Yarabbi yarabbena her halim malumdur sana, cenneti alada cemalini göster bana ve arakdaşlarımıza ailelerimize ve tüm inananlara Allahım. Lailahe illallah günahlarımız af eyle, Muhammedün Resullullah makamımı nur eyle Allahım İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadığım zaman bu duamı sana emanet ederim Selatü selaya yolladım Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cumaya Allahım Lailahe illallah ve cellehü edası ile, Rabbim muradımızı ver melekler duası ile Allahım Lailahe illallah kalbimizi karartma, rızkımızı azaltma, kabrimizi, daraltma, senden başka kapı aratma, muhannete muhtaç etme Allahım Lailahe illallah imanla sabır, Muhammedün Resullullah azapsız kabir istiyoruz senden ilahi Allahım beni ailemi arkadaşlarımı ve ailelerini ve tüm inanan Müslümanları af eyle, her derdimi def eyle, rızkımızı bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabını muktedir eyle Allahım Evvelim Allah cc ahirim Allah cc kalbimde beytullah Lailahe illallah Muhammedün Resullullah. Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abduhu ve rasulühü diyerek çene kapatmayı bana ve aileme ve tüm arkadaşalarıma ve ailelerine ve tüm inanan Müslümanlara nasip eyle Allahım Allahım şeytanın şerrinden, kabirdeki yılanlardan, çıyanlardan, ölümün dehşetinden, kabirin azabından, sıratın zulmetinden Bizleri muhafaza eyle Allahım. Ölümün hayırlısını, üç ayların birisini, Yasinin yarısını okurken senin yolunda senin rızanda çalışırken Allah cc diyerek ölmeyi biz aciz kullarına nasip eyle Allahım Subhane rabbike rabbil izzeti amma yesifun veselamun alel murselin vel hamdülil lahi rabbil alemin el fatiha….

[FONT=Trebuchet MS]Allah'ım! Sen eksik sıfatlardan pak ve uzaksın. Seni daima böyle tenzih eder ve överim. Senin adın mübarektir. Varlığın her şeyden üstündür. Senden başka ilah yoktur.[/FONT]

Üst Alt