Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Evde bakım aylığına yeniden müracaat ettim. Ne zaman sonuçlanır?

Ahmet T

Aktif Üye
Konular
61
Reaksiyonlar
84
yeniden evde bakım aylığına başvurduk bizi arıyacaklar mı ? bağlandığını nasıl anlıyacaz hesaba para yatınca mı anlıyacaz ?

@Ahmet T,

Yeni başvuruda yeni rapor istediler mi? Yoksa eski raporu kabul ettiler mi?
Başvurular 1 ay içinde sonuçlanıyor.

sosyal yardımlaşma kurumu sevk kağıdını vermesi lazım hastaneye sağlık kuruluna başvurup dokturlari gezdikten sonra heyete girip tam bağımlı yazılsa alabilirsin

@barisvan,
Onu biliyorum, yeniden başvurdum dedin ya , sizi tekrar hastaneye sevk edip rapor çıkarmanızı istediler mi? Yoksa daha önce ki başvurunuzdaki eski raporu kabul ettiler mi?

tamamdır tekrar evde bakım aylığı bağlandı

@barisvan,

heyete girmedim bu sefer doktorum halletti herşeyi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Diyaliz hastası %91 ile bakım aylığı bağlanır mı peki

ARKADAŞIM YÜZDE 70 EVDE AĞIR ENGELLI RAPOR VAR 7 SENEDİR BAKIM PARASI ALIYOR MAYIS 2024 DE KESİLDİ SSK LI ÇALIŞNIZ VAR DENİLDİ SSK LI ÇALIŞAN İSE DENETİMLİ SERBESTLİKTE ZORUNLU ÇALUIŞIYOR SSK LI OLRAK AYIRLDI.. TOPLANTI BUGUN GİDİLDİ GENÇ SİGORTA AKTİF HALA ÇIKMAMIŞ AYRICA GENÇ ÇALIŞIYOR ÇALIŞSIN ARKDAŞIMDA SABIKLLAI SSKLİ ÇALIŞTRMIYOR KİMSE DEDİ GÖREVLİ MEMUR DENETİM SERBESTLİK EVRAK KAĞIT GETİRİN TEKRADAN TOPLANTI YAPALIM DENİLDİ EV KİRA ÇALIŞAN YOK 3 BEKAR KARDESŞ SABIKLAI ÇALIŞMIYOR ÇOKMAZSA NE YAPABİLİRİZ HASTA OLAN HEM BAKIM MAAŞI HEM ENGELLI MAAŞI ALIYORDU ANNESİ ADINA BAĞLANMAZSA NE YABALIRLER

Üst Alt